Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem volt a Harry...

Csak nekem volt a Harry Potter szériában Voldemort inkább szimpatikusabb mint Harry?

Figyelt kérdés
Mert szerintem Voldemort egy karizmatikus vezető volt konkrét célokkal de harry az egész történetben egy idegesitö segdugasz volt.

2021. márc. 26. 22:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Halálfaló vagy?
2021. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen egyetértek! Számomra is Harry az egyik legkevébé szimpatikusabb karakter a történetben. Voldemort tetteinek legalább van indítéka.
2021. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát inkább harcolnék a halálfalok oldalán mint a főnix rendje mellet.
2021. márc. 26. 22:47
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Á, igen. Mindig öröm látni, hogyha valaki azt mondja, a varázslóvilág főnácijának oldalán harcolt volna. Értem én, hogy csak mese, de azért gondoljuk már át néha, mit beszélünk!
2021. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De egyébként Voldemort nem tehetett róla hogy gonosz ha olvastad a könyveket akor tudod hogy az egész merope gomold hibája.
2021. márc. 26. 22:54
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Az egyetlen dolog, ami Merope hibája, az az, hogy Voldemort nem tud szerelmet érezni. Ebből hogy jön az, hogy "öljünk meg minden muglit és sárvérűt"?


Merope indított egy náci párt szintű gyilkos szektát? Nem. Nem hibáztathatsz ezért senkit, csakis magát Voldemortot. Mrg ugye a sok barmot, akik követni kezdték őt.

2021. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Már tudjuk legalább ki állt volna be nácinak anno.
2021. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De merope hibája volt hogy bele szeretet egy mugliba akit elkezdet szerelmi bájitallal tunkolni aztán aba hagyta és Tom denem elhagyta és ez alaposzta meg voldemort mugli gyülöletét.
2021. márc. 26. 23:10
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Hitlernek is szar gyerekkora volt, és rengetegen találták karizmatikusnak. Ez egyáltalán nem menti fel a szörnyű tettei alól. Onnantól kezdve, hogy valaki ennyire borzalmas dolgokra képes, nem érdekelnek a magyarázatai. Persze, pszichológiai szempontból érdekes a háttere az ilyen embereknek, de egyáltalán nem terheli őket ettől kevésbé a felelősség.

Nekem sem a kedvenc szereplőm Harry, de szerintem aki megérette a könyvek mondanivalóját, az nem tud Voldemorttal szimpatizálni.

2021. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Modnjuk a muglik a boszorkány üldözések során nem ugynazt teték a varázslokal mint amit voldemort akart a muglikal?
2021. márc. 26. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!