Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Idővel a sokak által gyalázato...

Idővel a sokak által gyalázatosan sikerült Disney-es Star Wars trilógia filmjei (Az ébredő erő, Az utolsó jedik, Skywalker kora) is fel fognak értékelődni úgy, mint az előzménytrilógia?

Figyelt kérdés

Sokan nemtetszésüket fejezték ki anno a legújabb, Disney-es rendezésű Star Wars filmek iránt.

Ezzel egyidejűleg egyre többen mondták azt, hogy az előzménytrilógia egyáltalán nem olyan rossz, és a sokak által gyűlölt Jar Jar Binks is sokkal szerethetőbb karakter a legújabb Star Wars filmekben szereplőkhöz képest.


Lehetséges, hogy idővel ki fognak békülni a Disney-vel a rajongók és teljes értékű filmeknek fogják tekinteni az új trilógiát, és méltónak arra, hogy az eredeti trilógiával említsék egy lapon?



2021. jún. 28. 21:02
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
79%
Van egy yt csatorna magyar sw-vel foglalkozik ma találtam meg rixon's cantina a csatorna neve alapból jó és érdekes vudeókat csinál de amikor szóba jön a folytatás trilógia elkezdi isteníteni pont az első videó amit látok hogy elvileg jön egy Old republic film 23-ban és azzal telt a videó fele vagyis inkább az egész hogy felesleges lenne mert úgy se tetszene nekünk mondom baszki nem láttad hogy a zsivány egyes sok rajongó szerint az egyik lehjobb sw film sokak top. 5-jébe benne van a TESB, ROTJ, TROS, TNH után (remélem tudjátok ezeket a rövidítéseket) vagy ott a mandalorian amit az sw megmentőjének hívnak vagy a CW hetedik évada szóval nem értem a felháborodását és elvileg Taika waititi (remélem jól írom) tervez sw filmet és lehet hogy pont azt és ha ő nem akkor senki nem fog jó sw filmet csinálni mert ő egy rohadt jó rendező szóval nem a disneyvel van a baj hanem a rendezőkkel akik csak acsarkodnak egymąsra a film kárára és vannak azok akik szeretnék csinálni. Érdekes amibe kenedy hóhér kisaszony nem szól bele az jól sikerül nem fura?
2021. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
11%
Fú, ennyi hülyeséget, hagyom, hogy dühöngjetek egész életetekben, engem nem tudtok meggyőzni, amíg nem látjátok kiegyensúlyozottan a helyzetet. Egyébként az 5.és 3.rész a kedvencem, szóval nem vagyok 6 éves sequel fan, egyszerűen megértem az összhangot. És nem a rendező különbséggel van baj, ha lett volna egy előre megírt sztori, akkor mindegy lett volna, ki rendezi. Lásd, az eredeti trilógia minden részét egy külön rendező rendezte, sőt a forgatókönyvírók is mindig másak voltak, de ott volt hogy Story by George Lucas. És ennyi a lényeg, a sztori. A folytatás trilógia egyszerű sztorija pedig a végeredményben kifutott valahova, egységes képet alkotva. Mostmár számomra ez a végszó, nem tudtok újat mondani 50 kommenten keresztül. Hello 😃
2021. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
86%
Te se nagyon tények ellen vagy fellázadva
2021. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
21%

#53

Így van, csak torz vélemények ellen :D

Márha nekem szólsz

2021. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek a véleményéhez joga van. A vélemény az vélemény. Rengetegen úgy látják, hogy az új trilógia szar, most akkor mindenkinek torz a véleménye, csak mert te ezzel nem értesz egyet?
2021. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
7%
Nem azért, mert én nem értek egyet, hanem mert nincs értelmes okuk rá, és hiába érvelek tényekkel, ők hülyének néznek
2021. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
15%
De tiszteletbe tartom
2021. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
81%
Mi itt tiszteletbe tartjuk csak hát te nem, semmit nem bírsz elfogadni (amúgy is nem veszed észre, hogy csak te vagy ezen a véleményen hogy az imádott trilógiád milyen jó?) mi érvelünk tényekkel te gyakorlatilag 3-4 dolgot ismételgetsz az se tény csak sopánkodás, hogy mi nem fogadjuk el az álláspontod aztán ha továbbra se értünk veled eggyet birka módjára már azzal jössz, hogy: szevassz! Nem tudok veletek így beszélni mert nem ismeritek el azt amit én állítok. És ennyi mi próbálunk értelmesen vitázni (a vita nem feltétlen rossz) én pl néhány dologban nem értek eggyet az 55#-ösel (mert valszeg csak így hárman írunk) és valszeg ő se ért egyet néhány álláspontommal de te csak a saját igazad (tömegvélemény) alpaján vitázol. Szóval nincs bajunk veked se a te álláspontoddal de amíg kisgyerek módjára duzzogsz, hogy miért nem ért veled eggyet senki addig ne várj csodát.
2021. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
11%

Én nem duzzogok, ahogy mondtam, rengetegen szeretik az új trilógiát, az hogy ez a kb 4 személy, aki itt írogat, utálja, nem jelenti azt hogy egyedül vagyok. Te lehet, hogy tiszteletteljesen tudsz írni, te a többi itt nem nagyon, ezért néha sajna visszavágok. Olyanokra nem mondhatok egyetértő szót, hogy pl. Amihez Kennedy nem nyúl hozzá, az jól sikerül, hisz ez echte baromság, ő mindenhez hozzányúl, hisz ő osztja ki, milyen filmek, sorozatok készüljenek, ki rendezze, stb. De ennél több szerepe pedig nincsen, kivéve pl. a hamarosan érkező Obi-Wan Kenobi egyik producere lesz, amiben így nagyobb beleszólása lesz.

Amit elfogadok, az annyi, hogy nem volt egységes a sztori, és hiába szeretem, a többi trilógia sokkal jobb volt, még látványban is, de leginkább az izgalom hiányzott főleg a Skywalker korában, túl kiszámítható volt; azonban a részleteket szeretem benne, ezért ez se rossz film nekem ahogy egyik sem eddig. Lehet hogy tényleg csak magammal vitázok, ahogy te is mondod, valahogy nem jön át az érvelés része a véleményeiteknek.

Abban is igazatok lehet, hogy amit én látok a trilógiában, az belemagyarázás, mert a filmekben nem emelték ki. Viszont szerintem az is belemagyarázás, hogy anélkül hogy ott lettünk volna a rendezésen, és beleláttunk volna az írók agyába, kijelentjük, hogy tojtak a nézőkre, nem gondolkodtak a sztorin, lemásolták az eredetit (ezutóbbi engem is kicsit zavar, de sok dolog van, ami egyedi és az jó szntem; ha nektek nem tetszik nem nagy baj).

Utálni viszont nem kell, csak akkor ha jogosan állítják, hogy mindent elrontott. Azonban ez tényleg nem igaz, a legelején már pl. Luke-ot megfogalmaztam, ahogy tudtam, Palpatine-ra is utaltam, meg az új birodalom helyzetét is.

Egyetérteni nem fogunk, és az a baj, hogy szerintem se én, se ti nem tudjuk az okát. Pedig valamennyire érvelünk, de azokra nem igazán reagálunk, én igykeszem

2021. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sosem volt bajom az előzmény trilógiával. Ellenben az új trilógia számomra egy unalmas borzadály. Egy részletben egyik részt sem sikerült még végignéznem, mert elaludtam. Nagy rakás szarok, akárcsak a Terminator 2, illetve az Alien 2 utáni folytatások. Bár még a T4, Alien 4 is Oscar-díjas alkotás a Disney-féle rettenetekhez képest.
2022. jan. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!