Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry potter filmsorozatról...

Harry potter filmsorozatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Főleg Hagrid, Piton, Dumbledore és Hermione személyisége érdekel a ti szemszögetekből. :) csak puszta kiváncsiság!☺️
2021. szept. 21. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Jó filmek.
2021. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Részletezd, kérlek.
2021. szept. 21. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Kiemelkedően jó filmek, amik nagyon szórakoztatóak!

Részleteztem.

2021. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Jók.
2021. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Imádom a filmet, volt egy időszakom, mikor minden évben végig néztem az összes részt.

Érdemes megnézni, ha még valaki nem látta.

2021. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Annak ellenére hogy nem vagyok rajongó, mégis tagadhatatlan az a kultusz ami a filmet körülveszi, az általa teremtett világ miatt.


Gyerekek meséje, nem csak gyerekek számára. Olyan dolgokat hordoz magában, amelyek külön-külön is érdekesek, de így összegyúrva, méltán lehet emlegetni a klasszikusok között. Van benne ádáz küzdelem, jó és rossz harca, szerelem, és mágikus lények, na és olyan fontos kötelékek mint a család és barátok, melyek a főhőst segítik a lehetetlen feladat elvégzésében. Az efféle értékek mindig időállók lesznek, és ha valaki jól operál ezekkel, akkor ilyen filmeket csinálhat.

Radcliff nem az a személy akivel az ember azonosulna-legalábbis én sehogy sem tudtam- de mindig tetszett hogy, noha ellene szólt minden, végül minden veszélyből kiverekedte magát.

Na meg ott vannak a dolgok amiket az ember szívesen kipróbálna a filmből.

Szívesen repülne Csikócsőr hátán, de kipróbálnám a repülő autót, Hermionét... ilyenek.

2021. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első három, és az utolsó kettő zseniális. A negyedik nem annyira sikerült jól, az ötödik még annyira sem. A hatodik filmről meg inkább ne is beszéljünk, mert az konkrétan a könyv megcsúfolása. Ráadásul a könyv nélkül egy értelmetlen katyvasz.
2021. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!