Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyar mozikban lehetséges...

Magyar mozikban lehetséges filmeket eredeti szinkronnal nézni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2022. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HalkHogen ***** válasza:
100%
Persze, sokszor vetítenek feliratos filmeket. Ugyanazt a filmet szokták adni nemegyszer feliratosan és szinkronosan is.
2022. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bármelyik filmnél lehet választani hogy magyar vagy eredeti szinkronnal akarom-e nézni, vagy csak adott filmeknél lehetséges?
2022. febr. 15. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak adott filmeknél.

Azért nagyon hálás vagyok, hogy a Rush-t anno feliratosan is vetítették, mert szinkronnal borzalmas.

2022. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget :)
2022. febr. 15. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Művészmozikban szokták feliratosan is adni.
2022. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb külföldi filmet, nem csak magyar szinkronnal. De eredeti nyelven magyar felirattal is le vetítik a hazai mozik. Ez nemcsak ma van így. De tíz - húsz évvel ezelőtt is így volt. Én például a Harry Potter és a titkok kamrája filmet, kétszer is láttam moziban. Először magyar szinkronoson. Majd másodszor eredeti angol nyelven magyar felirattal láttam. És mit gondoltok nekem melyik tetszett? Igen. Az eredeti angol hanggal jobban tetszett a Harry Potter titkok kamrája című film. És nem művész moziban, hanem multiplex moziban láttam és hallottam eredeti nyelven a Harry Pottert. Szóval igen, a plázákban lévő multiplex mozik is szoktak eredeti nyelven magyar felírattal vetíteni filmeket. Csak olyan film vetítésre kell venni mozi jegyet.
2022. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2022. máj. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!