Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért hiszi azt sok kamasz,...

Miért hiszi azt sok kamasz, hogy az animációs filmek gagyik?

Figyelt kérdés
Ma a suliban filmet néztünk, megkérdezte a tanár, hogy mit akarunk nézni, feldobta egyik osztálytársam a fantasztikus róka urat, majd amikor meglátták, hogy ez animációs, akkor egyből:"fúj, hány éves vagy? Te ilyeneket nézel? A 3 éves kishúgom nem néz ilyen meséket", stb. Aztán bedobtam a Shrekket, az sem volt jó, míg végül beraktak egy tini Netflix romcomot, amiben az első tíz perc arról szólt, hogy mennyire menő akar lenni a csaj, mert az jó, meg sz*x, meg a helyi menő, volt pompomlány csajnak mennyire tökéletes a férje, mert híresen nagy a farka. Itt kapcsolta ki a tanár, és másik filmet néztünk. Szerintem nagyon gáz látatlanban, azért leszólni egy filmet, mert animálva van

2022. jún. 3. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A tini, főleg a kiskamasz korosztály pont az, amelyik hú, de felnőttnek akarja érezni magát, azt hiszi magáról, milyen rohadt érett, és görcsösen akarja bizonygatni, hogy ő már nem gyerek, és mondvacsinált dolgokat tekint gyerekesnek, és ő azt nem csinálja / nem szereti. Animációs film? Gyerekes. Popzene? Gyerekes. Nem divatos ruhák? Gyerekes. Képregény? Gyerekes. Sorolhatnám.


Nálunk is 10-14 éves kor között lehetett látni agyatlan rajzfilmellenességet. Aztán ugyanaz az ismerősöm, aki 14 évesen fujjogott, hogy ő aztán utoljára a 90es években látta az Oroszlánkirályt, x évvel később meg Minyonok-függő volt :D.

2022. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

pont h rengeteg meséből vedznek ötleteket. sok mesét filmesítenek. most ugye a konkrét mese ami nekem a magyar népmesék, grimm mesék.

de ugyan ez van a képregényekkel. a képregényekből is rengeteg filmet csináltak. lásd Pókember.

nem nagyon lehet behatárolni h mi számít mesének.

a meséket is lehet élvezni felnőttként.


pusztán hú, de felnőttnek akarják kiadni magikat.


ikertestvérem van. én voltam az osztályban a legidősebb. néhány osztálytársunkat meghívtuk.

mi amikor jöttek barbiztunk, plüssöztünk s rajzfilmeztünk. jól kiröhögtek minket h még 12 évesen is ilyenekkel játszunk s rajzfilmezünk. az 5 perccel fiatalabb ikertestvérem, húgom rögtön abba hagyta s elkezdte nézegetni a szopásra tanító újságokat(amúgy tényleg ilyenek voltak) s az ehhez hasonló filmeket.

én tovább rajzfilmeztem,animéztem stb.


szerintetek ki járt jobban?


a tesóm semmit sem szeret. nem tud semmit sem élvezni.

amúgy a szexet sem, csak megszokásból csinálja s azt is úgy, mintha anélkül már nem is létezne. olyan hülye lett, hogy szégyenlem ide is leírni.

2022. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Úgy gondolják ciki "mesét" nézni tini fejjel

Egyébként ha valamelyok animációs filmet néztétek volna, valószínű hogy az osztály többségének tetszett volna..🙄

Egyébként ott van a virsli parti c. film, szintén animációs, de az fix hogy ne egy gyerekeknek kitalált "mese"

2022. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert a mai rajz/animációs filmek elképesztően rosszak. Igen, a Fantasztikus Róka Úr, a Kutyák Szigete, stb., ezek mind nagyon jó filmek. De ha belegondolsz ez csak egy nagyon kis része. A mostani Disney filmekben csak a pc, a néger hercegnő és a felszínes, klisés történetmesélés/mondanivaló található meg. Ha meg valakinek ez nem tetszik, akkor az egy nőgyűlölő homofób. Az animékről pedig ne is beszéljünk, mert az aztán egyenesen a művészet meggyalázása.
2022. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!