Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szavazás: A Stranger Things...

Szavazás: A Stranger Things végén kivel legyen együtt Mike?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 18:19
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmezem, nem, hanem a 17. volt az első, amit te írtál, de tök mindegy, hiszen bevédted azt, aki a 2. választ írta, és ha nekem nem hiszel, hogy az undorító, akkor higgyél a lájk-diszlájk aránynak.
2022. júl. 28. 15:19
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
13 volt az első. A 17-et nem is én írtam.
2022. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Akkor miket írtál? Így elég nehéz reagálni...
2022. júl. 28. 15:25
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
13, 18, 21, 24, 26, 27, 29, 32, 34
2022. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Bár a 13-bas válasz is azt írja, hogy senki sem sértette meg az LMBT közösségét, ezzel a 2. válaszolót védve, aki IGENIS MEGSÉRTETTE (megint azt mondom, hogy nézd meg az értékelését, ha nekem nem hiszel)
2022. júl. 28. 15:29
 36/38 A kérdező kommentje:

Ezek után elég vicces, hogy azt mondod, hogy "nem vallok semmilyen nézetet, ami pejoratívnak tekinthető"


És még egyszer, azt értem, hogy többen vannak a heterók, de nem egyen, nem ketten nem a statisztika miatt vonták kétségbe a Netflixet, hanem a nézetei miatt, és te őket védted... Azt pedig nem értem, hogy mi a baj azzal, hogy esetleg több főszereplőt is meleggé tesznek, ezzel jobban előtérbe helyezve a témát, így még jobban kiállnak az LMBT+ mellett, amire szükség is van ezekben az időkben.


És én nem állítottam azt hogy te valóban ezt gondolod, csak hogy azt írtad.


Arra a fejtegetésedre, hogy igazából nem is az értékrendem miatt kötök beléd, hanem mert szeretem kiforgatni mások szavát, inkább nem reagálnék...


Ez tényleg az utolsó volt. Írhatsz bármit, nem fogok válaszolni. És mielőtt azzal jönnél, hogy azért, mert nem tudnék mit reagálni, hát NEM, hanem mert egyszerűen jobb dolgom is van.


Az egy dolog, amit megköszönök, ha leírsz, az a nemed és korod, mert már tényleg érdekel.

2022. júl. 28. 15:57
 37/38 anonim ***** válasza:
50%

"Arra a fejtegetésedre, hogy igazából nem is az értékrendem miatt kötök beléd, hanem mert szeretem kiforgatni mások szavát, inkább nem reagálnék..."


Tetszik hogy ugyanabban a mondatban másítod meg a szavaimat, amiben mások szavának kiforgatásáról prédikálsz. :D


"Azt pedig nem értem, hogy mi a baj azzal, hogy esetleg több főszereplőt is meleggé tesznek, ezzel jobban előtérbe helyezve a témát, így még jobban kiállnak az LMBT+ mellett, amire szükség is van ezekben az időkben."


Nem kívánom újra fejtegetésbe venni a reprezentálás és a tokenizmus közötti különbséget. Ha nem értetted meg elsőre (sőt, másodikra), nem fogok harmadjára is nekifutni. Legyen röviden ennyi: A kutyát nem érdekli, hogy a Netflix "kiáll-e" a tokenizmusával az LGBTQ+ mellett. Ami számít, hogy segítik-e a mozgalmat vele, vagy épphogy ártanak. Lássuk: vajon segít-e egy népcsoport elfogadásában az, ha olyan szinten túlreprezentálják őket, hogy az emberek agyára mennek vele? Mondok remek példát: Pride. Gyűlölik az emberek. A meleg ismerőseim nettó baromságnak tartják. Semmit nem ér el, csak azt, hogy az emberek még kevésbé tolerálják a melegeket. Na de miért? Tán nem azért, mert létezik olyan, hogy rossz reprezentálás? Tán nem azért, mert nem az számít, hogy hány meleg van a műsoraidban, hanem hogy azok HOGYAN vannak reprezentálva? Tán nem azért, mert kiállni ÉSSZEL kell valami mellett, nem pedig csak a számokat dobálni? A Netflix lófikát nem foglalkozik a melegekkel, csak pumpálja őket a műsoraiban hogy cserébe ők pumpálják a pénztárcáikat. Tényleges haladás nem történik, sőt, mint láthatod, sokakban antipátiát ébreszt. És mutogathatsz fröcsögő ujjal, hogy hát de akkor az emberek változzanak meg, de megsúgok egy titkot: Az emberek nem fognak megváltozni azért, mert te azt kiabálod. Nem kutyák, nem fognak ugrani a parancsodra. Az emberek akkor változnak meg, ha okot adsz nekik a változásra. És visszakanyarodtunk oda, hogy reprezentálni ésszel kell.


"Az egy dolog, amit megköszönök, ha leírsz, az a nemed és korod, mert már tényleg érdekel."

Pech.

2022. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

"Pech."


Túlélem.😄

2022. júl. 28. 21:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!