Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a She-hulk 1.részét!...

Aki látta a She-hulk 1.részét! Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná az egy Marvel-es sorozat amit NEM KELL MEGNÉZNI ANNAK AKIT NEM ÉRDEKEL. Nem kérek marvel fikázókat. Annak a véleménye érdekel aki LÁTTA.

2022. aug. 19. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Jesszus, milyen megfogalmazás ez a leírásban? Nem marveles, hanem szimplán marvel. A másik, hogy mi az, hogy nem kérsz marvel fikázókat? Kizárólag pozitív vélemény érdekel?


Egyébként szerintem borzalmas. Előzetesek alapján kb minden második ember a CGI-t szidta, de kb ez a legkisebb gond. A kamerakitekintések a legkevésbé sem humorosak, pusztán csak kellemetlen, de úgy az egész karakter kellemetlen. Bugyutáskodik, teljesen hülyén viselkedik és el kéne hinnem/hinnünk, hogy ő egy ügyvéd? Ki a franc kérne fel/foglalkoztatna egy ilyen embert?!

A története borzalmasan bugyuta, le lett rendezve 2 perc alatt, az is egy feleslegesen odarepülő űrhajó miatt... Ez egy béna, bondvacsinált dolog, semmi értelme.

Annyi pozitív volt benne, hogy az eredeti Hulkról megtudtunk1-2 plusz infót. Jó a helyszín, de kb ennyi. A humora kb 8-13 éveseknek szól. Szokásos fingós, böfögős, szexről szóló poénok.


Tökéletesen leírja a sorozatot az a szó, hogy CRINGE. Tömény cringe az egész.


Az utolsó jelenetben a verekedés borzalmasan lett megkoreografálva.

Hulk és She-Hulk vitája felesleges.... Megnézem a folytatást, mert képben akarok lenni a dolgokkal, de nem sok jót várok.


Ez a véleményem, nem fikázás, hanem.

2022. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fikázás alatt azt értettem hogy nem szereti eleve a marvelt és olyanokkal jön hogy: ,,Ez egy újabb szar marvel sorozat" úgy hogy nem is látta. A negatív véleményt teljes mértékben elfogadom nem tetszhet minden mindenkinek. A ,,MARVEL-es" dolgot meg tényleg hülyén írtam.
2022. aug. 19. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semleges volt. Nem vártam tőle sokat, így nem is csalódtam. Igazából csak Daredevil miatt nézem :DDD (már most félek, hogy mit fognak kezdeni vele) Szerintem nem volt rossz , inkább azt sajnáltam, hogy az érdemi rész csak 30 perces volt. Nekem szimpatikus volt Jen Walters karaktere, de remélem nem tolják túl a girlpower dolgot. Mondjuk a post credit scene roppantul kellemetlen volt, még csak nem is vicces. És már most előre látom, hogy Titania egy igazán irritáló karakter lesz :DD
2022. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!