Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszett a "Jeffrey...

Kinek hogy tetszett a "Jeffrey Dahmer-sztori" című sorozat??:))

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el nézni és nagyon tetszik, meg Evan Peters (Jeff) olyan kis helyes benne 😍🖐️ Mondjuk maga a történet az borzalmas nyilván, de én érdekesnek találtam, TikTokon dobta fel legelőször a videókat róla, aztán most el is kezdtem nézni.

2022. okt. 13. 20:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
38%

Egy olyan soorozatban, ahol egy fehér férfi színesbőrű férfiakat gyilkol, nehéz a fehéreket jó fényben feltüntetni, főleg annak tudatában, hogy a fehér rendőrök nem csukták le évekig.

Engem fehér emberként nem ért sérelem emiatt, illetve az valahol szomorú, ha egy ilyen sztoriban te azon hőköltél fel, hogy "jajj a lipsiiinetflix megint bántja a fehéreket."

2022. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"éppen aktuális jó pasit raktak bele aki korulrajongott"


Az megvan, hogy Dahmer az életben is egy nagyon jó pasi volt, és pont emiatt tudott ennyi áldozatot szedni? Nem játszathatták el Danny DeVitoval, hogy ne tetsszen a lányoknak...

2022. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
18%

Dahmer az életben is egy nagyon jó pasi volt


Hat ezen lehetne vitatkozni :D

Egy tok átlag pasi volt, a börtönben meg nagyon amortizálódott is

Az áldozatait úgy szedte hogy pénzt ajánlott nekik…nem mindnek, de a legtobbnek.

A 14 éves kisfiú gyanítom nem azért ment el a 32 éves pasival mert el tudta csábítani… ő maga vallotta be

Az meg egy tény hogy romantizalva van az egész sztori, evant folyton ruha nélkül mutogatják benne nyilván a nők meg a kiscsajok miatt

Tiktokon 14 éves lányok szerkesztik a jeleneteket miközben épp vert iszik meg embert öl, csak mert “szexi” közben…

Én az áldozatok családja helyében a szart is kiperelnem a netflixbol… ebből a sztoribol max dokut szabadna csinálni…

2022. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

11.

Nem az a baj, hogy nem jó fényben tüntetik fel a fehéreket. Sok fehér ember hatalmasat hibázott, ezt - jogosan - be is mutatták. Inkább az a probléma, hogy túloznak, túloznak, és túloznak. Valamit felnagyítanak, valamit meg elsimítanak. Önmagában is elég kegyetlen a sztori, minek torzítani? Úgy kellene képernyőre vinni, ahogy tényleg történt.

2022. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 NTBS ***** válasza:
13%
Elmegy.
2022. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem láttam a sorozatot, de a csávó wikipédiáját elolvastam...hát eléggé durva dolgokat művelt. Bár, voltak nála durvább sorozatgyilkosok is.
2022. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
16%

Amúgy csak azért csinálnak belőle ennyi filmet meg most a netflix is sorozatot mert viszonylag jól nézett ki a csávó, sok no a mai napig oda van érte és be lehet tenni egy aktuális helyes pasit hogy játssza el… érdekes módon gacy-rol nem csinál sorit a netflix…

Manipuláció az egész ami a lányok rajongására épül

2022. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%

#17 szerintem (minden bántó szándék nélkül) tök átlagos kinézetű volt a csávó.


A Mindhunter pedig szintén Netflixes és ott szó van Gacyről és honnan tudod, hogy nem lesz róla is sorozat vagy film?

Ennyi erővel fel lehetett volna róni eddig, hogy miért nem volt korábban sorozat Dahmerről.

Majd lesz, ha akarnak csinálni. Sok mások sorozatgyilkosról is készült már film/sorozat, ilyenbe beleközni értelmetlen.

2022. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%

Ez személyes preferencia, szerintem sem alain delon, de azért nem volt rossz… viszont rengeteg no nyaladzik rá, tele van ilyen videókkal a net

[link]


Meg lehet nezni a kommenteket alatta… beteges

A netflix egyértelműen arra hajtott hogy rengeteg női néző legyen és szerintem ez egy ilyen sztorival kapcsolatban undorító

2022. okt. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem azért csináltak sorozatot, mert meleg témáról van szó, és azt nagyon szeretik a Netflixnél. Nem mintha nem lenne 5 millió hetero sorozatgyilkos, de ha az egyik meleg, és még színesbőrűeket is gyilkolt, azt muszáj megfilmesíteni az érzékenyítés miatt. Ennyit a Netflixről.
2022. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!