Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki még nézi a Miraculous-t?

Valaki még nézi a Miraculous-t?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az 5. évadról?

Nekem eddig tetszik. Ötletes, ahogy a régi sablont (akuma) kiegészítik az új történetekkel, tulajdonságokkal. Bár az első két epizódba túl sok mindent próbáltak bezsúfolni, a 3. túl szájbarágós volt, a 4. pedig egy nagyon fura fanservice. De kíváncsi vagyok, hogyan folytatódik; mostmár gyakrabban jönnek az epizódok. ^^



2022. okt. 25. 20:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát az Illusion és a Reunion gyengék voltak... Az eddigi kedvencem a Passion. :3 Tudja valaki, mikor lesznek új részek?
2022. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Holnap jön az Elation című rész:3 Mindjárt ledarálják a fél évadot, úgy hogy a vetítése meg hivatalosan csak októberben kezdődött... (A Globb-féle Pre-Release nem számít) Ez csak azért gáz, mert a 6. évadot még éppen hogy tervezik, magyarul ha ilyen gyorsan lemegy az évad várhatunk jó sokat a következőig.😂
2022. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
*Gloob
2022. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Na igen. Meg a film is már egy évet csúszott, és a London / Brazil részek is. :(
2022. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#14 Lassan kettőt, tekintve hogy 2021 lett volna az eredeti premier, de már csak 2023-ban lesz meg:( Viszont a Brazil alapból jövőre van tervezve, a London és az Africa lett volna idén🥹
2022. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az Illusion és Exaltation rettentő cringe volt... megyek nézni pár első évados részt, hogy el tudjam felejteni őket...
2022. nov. 3. 19:10
 17/21 anonim ***** válasza:
Az egész "fordított szerelmi négyszög" egy cringe. A "régi" Ladynoir / Adrinette olyan aranyos volt, most pedig... ehhh... miééééért?
2022. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem a koncepció tetszik ami a fordított szerelmi négyszöget illeti, a problémám az hogy ezt 6 rész alatt megcsinálták. (Mennyire reális hogy egyik napról a másikra más a nagy szerelmük?)
2022. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A koncepció jó, a kivitelezés nem tetszik. A régi Ladynoir dinamika sokkal jobb volt, nagyon aranyosak és összehangoltak voltak, most pedig inkább egy szenvedés. Az Adrienette... jobb nem beszélni róla. Az egyetlen amiben nagy potenciál van, az a Marichat, meglátjuk mihez kezdenek vele.
2022. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Még leadtak 2 portugál részt. ^^

Nem tudom mit mondjak. Túl sok szerelmi dráma, Katica / Macska szinte nem is volt bennük, az akumatizáltak saját magukat tisztították meg. Bár a Felix rész érdekes és váratlan volt.

2022. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!