Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki még nézi a Miraculous-t?

Valaki még nézi a Miraculous-t?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az 5. évadról?

Nekem eddig tetszik. Ötletes, ahogy a régi sablont (akuma) kiegészítik az új történetekkel, tulajdonságokkal. Bár az első két epizódba túl sok mindent próbáltak bezsúfolni, a 3. túl szájbarágós volt, a 4. pedig egy nagyon fura fanservice. De kíváncsi vagyok, hogyan folytatódik; mostmár gyakrabban jönnek az epizódok. ^^



2022. okt. 25. 20:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20

(Spoileres válasz lesz!)


Érdekes, veled ellentétben nekem egyre jobban tetszik amit látok.


Tetszik, hogy minden rész tele van váratlan dolgokkal. Érdekes, hogy Félix pontosan tudja hogy ki Fekete Macska, mégsem vette el a talizmánt, Lila pedig azt hogy ki Monarch. (Vagyis az a jelenet kicsit kétértelmű, de valószínűleg ez lesz.) Még engem, aki olvasta a Story Bible-t is nem kicsit meg tudnak lepni a fordulatok... (Óh, várjatok csak a Revelationig😼 Véleményem szerint sokkal jobb lesz mint amit elsőre hinne az ember a cím alapján.)

2022. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!