Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a trónok harcát rühelltem,...

Ha a trónok harcát rühelltem, a sárkányok házát is utálnám?

Figyelt kérdés
Én nem is tudtam, hogy ez a kettő ugyan az kb. A trónok harca szerintem a világ legunalmasabb sorozata. Egy percig nem tudott soha lekötni, pedig többször is adtam neki esélyt. Aztán elkezdtem a sárkányok házát, azt hittem, valami gyűrűk ura szerű fantasy kalandsorozat lesz. De már az első percekbe gyanús lett a zene, aztán mikor ott pofáznak a nagy asztalnál, végleg gyanús lett. Rákerestem már ekkor, és akkor tudatosult bennem, hogy ez a TRÓNOK HARCA ELŐZMÉNYE? Rettenetesen nagyot csalódtam.... Most eltekintve attól, hogy ugyan olyan a stílusa, ami számomra kibírhatatlan, gondolom tele leszvolyan utalással, amiből egy büdös szót nem értek. Azért megkérdezem: érdemes adni egy esélyt? Az első rész első fél órája egyáltalán nem jött be, ki is kapcsoltam. Csak nagyon sajnálom, mert van csomó időm a hosszú hétvégén, és ez lett volna az esti program...

2022. okt. 30. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Eddig jóval kevesebb a cselekmény/csavar stb benne, mint a Trónokban úgyhogy valószínűleg ezt sem szeretnéd.
2022. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Én szerettem a trónok harcát. Az nem volt éppen unalmas. Vannak nyílván felvezetők, hogy bevezessen a világába. De ha nem jött be, nem foglal győzködni.

Viszont én elkezdtem nézni az előzmény sorozatot is. Sok utalás nincs benne. Nulla tudással lehet nézni, nem véletlenül előzmény sorozat. Viszont számomra ez egy szenvedés. Ritkán hagyok félbe sorozatot, ezzel mégis az lett. Egyszerűen nézhetetlen. Majd valamikor neki állok és végig darálom, hátha csak az hiányzik, hogy nincs meg a folytonosság. De eddig csak csalódás.

Ha unalmasnak tartod ezt is, javaslom hanyagold.


Milyen sorozatokat szeretsz?? Hátha esetleg javasolni tudnánk??

2022. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És mennyire fontos ehhez a sorozathoz a trónok harca univerzum háttérismerete?
2022. okt. 30. 15:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, köszi, még nem jött meg ez a válasz miőtt rákérdeztem a háttérismeretre
2022. okt. 30. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Végülis amit tudni kell azt magyarázza. Eddig talán egy olyan téma se volt amivel előrébb vagyok, hogy láttam 3szor a trónok harcát. Pár helyen jobban tudok mihez kötni dolgokat, de ennyi. Amit tudni kell azt magyarázzák jobban. Gondolom rámentek arra is, hogy pl aki nem trónok harca fan, az is esetleg tudja nézni, ezzel kicsit több bevételt generálva. Pl a te eseted, te se tudtad, hogy mi ez, csak gyanús lett a dolog. De aki nem is ismeri a másik sorozatot, attól ezt nézheti. Vagy ez után hátha bele kezd ebbe is.

2022. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem a Hatalom Gyűrűi például bejött, pedig sokan lehúzzák. Nem tudom miért, egyszerűen olyan hangulata van, ami beszippantott. Ez az a hangulat, amit a trónok harcánál pl sosem éreztem. Lehet 500 csavar, ármány, cselszövés, csata, és sex, ha nincs mögötte egy olyan hangulat, ami megfog, ami behúz, akkor engem elveszít.


Pár sorozat még ami nagyon tetszett: Hill ház szelleme, Esernyő akadémia, Stranger Things, Vezércsel, Csernobil, Egy nap Amerikában, ... hírtelen ennyi jutott eszembe. Tudom, tök más stílus az összes :D de mindben ott a hangulat, ott az a bizonyos vonzerő, ami behúz, és ott tart

2022. okt. 30. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Mégis honnan kéne tudnunk, hogy te miben találsz vonzerőt? Soha nem értem ezeket a kérdéseket. Csak el tudod már dönteni, hogy mit szeretsz nézni.


Én pl. imádom a House of the dragont és az általad soroltakból csak Hill házat szeretem.

A Rings of power, Stranger things, Umbrella academy, Vezércsel, stb. egy percét nem bírtam végignézni, annyira rosszak voltak.

2022. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es, hát ebből mondjuk már lehet következtetni, úgyhogy köszi a választ, ezek szerint eltérő stílus jön be nekünk, tehát valószínüleg a neked tetszett a sárkányok háza, akkor nekem annyira nem fog. Persze ez sem biztos, csak egy afféle sejtés, egy apró megerősítés.
2022. okt. 30. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen
2022. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nincs értelme úgy megnézni, hogy nem láttad az eredeti sorozatot. Nem értenéd, hiszen ismerni kell a világot, itt már nem mutatják be olyan részletesen.

Ha pedig a Trónok Harca neked unalmas volt, ezt halálra unnád. Sokkal lassabb, kicsit kamara drámás. Van némi akció, de minimális a nagy egészhez képest. Inkább nézd meg a Witchert.

2022. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!