Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a trónok harcát rühelltem,...

Ha a trónok harcát rühelltem, a sárkányok házát is utálnám?

Figyelt kérdés
Én nem is tudtam, hogy ez a kettő ugyan az kb. A trónok harca szerintem a világ legunalmasabb sorozata. Egy percig nem tudott soha lekötni, pedig többször is adtam neki esélyt. Aztán elkezdtem a sárkányok házát, azt hittem, valami gyűrűk ura szerű fantasy kalandsorozat lesz. De már az első percekbe gyanús lett a zene, aztán mikor ott pofáznak a nagy asztalnál, végleg gyanús lett. Rákerestem már ekkor, és akkor tudatosult bennem, hogy ez a TRÓNOK HARCA ELŐZMÉNYE? Rettenetesen nagyot csalódtam.... Most eltekintve attól, hogy ugyan olyan a stílusa, ami számomra kibírhatatlan, gondolom tele leszvolyan utalással, amiből egy büdös szót nem értek. Azért megkérdezem: érdemes adni egy esélyt? Az első rész első fél órája egyáltalán nem jött be, ki is kapcsoltam. Csak nagyon sajnálom, mert van csomó időm a hosszú hétvégén, és ez lett volna az esti program...

2022. okt. 30. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%
witcher egy gyalázat, még Cavill is otthagyta a faxba :D
2022. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Én se szerettem a Trónok harcát, nekem is unalmas, meg egyszerűen nem jön be a történet. Pedig szeretem a fantasy-t, mint műfajt.

Sárkányok háza lassabb, ami mondjuk nekem nem lenne baj, viszont a történet vezetése nem jobb és még több teljesen lényegtelen, pusztán nézettségnövelőnek betett erőszakos és szexjelenet van. Csak itt a szülés a kedvenc témája a rendezőnek. Amúgy nagyjából érthető úgy is, hogy nem láttad teljesen a Trónok harcát, hanem csak dióhéjban ismered.

2022. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!