Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hermione kezébe Bellatrix azt...

Hermione kezébe Bellatrix azt véste, hogy mudblood(sárvérű)de ez a késöbbi jelenetekbe nem látszódik miért? Vagy csak én vagyok vak? Többször láttam a filmeket de ezt nem. Meg ugye Dobby temetésénél ugyanabba a ruhába volt miért?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 13:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és miért nem úgy volt mint a filmben a cruciatussal? Meg miért Dracot kiabált?
2023. ápr. 28. 13:50
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok kérdésért! 🙏Köszi a válaszokat!❤
2023. ápr. 28. 13:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát én elsősorban visszakérdeznék, mielőtt válaszolok.

Először is kinek kellett volna használnia a cruciatus átkot? Bellatrixnak Hermione ellen? Vagy pontosan mire gondolsz? Ha ez a kérdés, akkor direkt csinálta így, mert éreztetni akarta vele, hogy nem aranyvérű. Az viszont számomra mindig rejtély marad, hogy vajon a felirat eltűnt Hermione karjáról, vagy ott maradt? Bár szerintem az előző verzió. Először is van annyi sütnivalója, hogy megtalálja rá a módot, másrészt ne feledkezzünk meg a szadista Umbridge-ről sem, aki Harry-vel csinálta meg ugyanezt. (Hazudni bűn felirattal a kezén.) Az is eltűnt egy idő után, úgyhogy biztosra veszem, hogy Hermione karjáról is eltűnt.

Azt viszont nem értem, hogy miért furcsállod, hogy Hermione ugyanabban a ruhában volt Dobby temetésén. Miért ne lehetne ugyanabban? Gondolom te sem dobod ki egy használat után a ruháidat. :D

Két verzió van. Vagy rajta maradt, vagy akkor is épp azt viselte. Ez nem akkora rejtély.

2023. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A könyv szerint Bellatrix a curuciatust használta. Szerintem amúgy nem tűnt el, csak elhalványodott.

A ruhát meg úgy értem, hogy mondjuk gondolom kicsit véres is lett, meg bele izzadt én azért átöltöztem volna.

2023. máj. 1. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A könyv elég sokmindenben eltér a filmtől és a filmekben ráadásul sok minden kimaradt, amik a könyvben le vannak írva, pl. Pettigrew halála.

Utóbbira nem tudok mit mondani. A ruháját annyira nem firtattam.

2023. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg Pettigrew halálát az aki csak a filmet nézte nem is tudta meg?
2023. máj. 2. 07:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizony. Azt már lehet, hogy durvának tartották a készítők. Bár én akkor is hiányoltam.


SPOILER ALERT!!!


Pettigrew úgy hal meg, hogy megfojtja az ezüst színű keze, amit Voldemorttól kapott, miután levágta sajátját hogy életre keltse őt. Az utolsó részben Pettigrew - ki tudja miért - segíteni akart Harry-éknek elmenekülni és ezért fojtotta meg a kéz.

2023. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt én is hiányoltam. De szerintem a könyv jobb mint a film.
2023. máj. 3. 07:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább csak részletesebb, (ettől persze érdekesebb is) de ha nem lennének a filmek, akkor lehet nem is olvasom el, vagy ha igen, akkor sem lennék akkora rajongója, mint most, hogy a filmekben látottak visszaadják azt a látványt, amit a könyvek nem képesek. Elsősorban viszont a szereplők miatt fontosak nekem, akik megformálták a karaktereket. Emma Watson, Daniel Radcliffe... és még regeteg jó színész, akit sokáig tartana felsorolni. Hülyeségnek hangzik talán, de (talán épp emiatt) számomra a filmek többet jelentenek.
2023. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a könyvek sokkal jobban visszaadják mert elképzeled. Amúgy utolsó! Nem veszekedni akarok csak mondom, hogy ha nem Emma Watson Rupert Grint Danel Radcliffe Alan Rickman stb lenne akkor is ugyan ezt mondanád?
2023. máj. 3. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!