Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hermione kezébe Bellatrix azt...

Hermione kezébe Bellatrix azt véste, hogy mudblood(sárvérű)de ez a késöbbi jelenetekbe nem látszódik miért? Vagy csak én vagyok vak? Többször láttam a filmeket de ezt nem. Meg ugye Dobby temetésénél ugyanabba a ruhába volt miért?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 13:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nem ők játszanák, akkor valószínűleg nem lenne ilyen jó. Több ezer jelölt közül választották ki őket és a szerepekre nincs alkalmasabb náluk.

Amúgy oké, hogy elképzeled magadban az egészet olvasáskor, de azért a kastély szépsége, ahogyan a filmekben van, biztosan nem jött volna úgy vissza és a filmek zenéiről ne is beszéljünk. Pl. Az azkabano fogoly c. részben a "Varázs, varázs..." eszméletlen jó lett, ez csak egy példa a sok más zene közül, amiket a filmekhez komponáltak. Ezeket könyvben valóban nem lehet visszaadni.

2023. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!