Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Westend-be mennyibe kerül...

Westend-be mennyibe kerül diákoknak a mozi jegy és a táskát át nézik le kell adni?

Figyelt kérdés
177 éves vagyok és pár haverokkal el szeretnénk menni csak sehol nem találunk információt és a táskát át nézik le kell adni?

2023. máj. 3. 06:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok el írtam véletlen 😅
2023. máj. 3. 06:16
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Pedig a jegyárak fent vannak a neten. A táskát nem nèzik meg, de ha kannás bort csempészel be, kidobhatnak.
2023. máj. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Jesszus... Kicsit sem levágós miért kérdezed a táskát. Mi olyan fontos abban a 2 órában, hogy nem bírod ki?
2023. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

" Mi olyan fontos abban a 2 órában, hogy nem bírod ki?"


Mi van? Nyilván kaját akar becsempészni.

2023. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Vinnéd be a káb.szert???
2023. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Bocs, de az elírtam és az átnézik egy szó, mert az igekötő (át, el) közvetlenül az ige előtt áll (néz, ír), ha van köztük egy másik szó is, csak akkor írjuk külön, pl. át akarják nézni. Azonkívül a pár haverokkal helyesen: pár haverral. Ugyanígy a sok után is egyes számot használunk. Sok ember jár az utcákon.
2023. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűbb lenne ha leírnád konkrétan mit és milyen céllal szeretnél bevinni. Az oldal úgyis anonim, nem fog csak az ötleted miatt senki nyomozni és nem fogják éjjel a TEK kommandósai rádrúgni az ajtót.

Ha leírod, lehetne válaszolni pontosan, hogy lehet-e belőle probléma. Én még nem voltam olyan moziban, ahol táskát le kellett volna adni, meg fémdetektoros kapu, motozás van a bejáratnál.

2023. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kaját szeretnék be vinni meg innit mert olcsóbban jövök ki mint ha ott venném meg
2023. máj. 7. 08:27
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ahh, és még le is írod a nyilvánvalót. Legalább ne híresztelnéd, ha már beviszed...
2023. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem feltűnően csinálod, beviszel egy kis nasit, dobozos üdítőt, nem hiszem, hogy kirángatnának a film közben, hogy igazold, hogy honnan van. Már ha azt az egy-két órát nem bírod ki semmiképp evés nélkül...
2023. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!