Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Westend-be mennyibe kerül...

Westend-be mennyibe kerül diákoknak a mozi jegy és a táskát át nézik le kell adni?

Figyelt kérdés
177 éves vagyok és pár haverokkal el szeretnénk menni csak sehol nem találunk információt és a táskát át nézik le kell adni?

2023. máj. 3. 06:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10, de bizony. Ha tudják, hogy te azt bevitted foxen kiküldenek, vagy legalábbis le kell adnod a film végéig. Én volt, hogy úgy mentem oda, hogy volt nálam ez az, de nem bent akartam fogyasztani, hanem kisebb vásárlás után voltam, szóltam, hogy mi van nálam és mondták hogy nem mehetek be vele, tegyem le addig az irodájukba. Hidd el, akár egy csokiért is kiküldenek, ha egyértelműen tudják, hogy nem ott vetted.


Ez nekik bevételkiesés és jöhet bárki azzal, hogy jaj már, egy csokit beviszek, nem mennek csődbe. Csak hogyha mindenki ezt csinálná mindjárt más lenne a helyzet + ez is olyan, mint amikor valaki egy kocsmát üzemeltet és mások beviszik a bolban vett piát.

Csak gondoljon bele mindenki, hogyha ő lenne a helyzet másik oldalán.


Értem, hogy a moziban drága minden, nem vitatom, de 2 órát bárki kibír minden nélkül. Aztán otthon is tud enni egy csipszet vagy akármit.

2023. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Miért ne bírná ki az ember evés nélkül és hány ember csinálja meg szerintetek ha nem tudtok normális választ irnj akkor ne is írjatok köszi
2023. máj. 7. 20:55
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha kibírod akkor ne vidd be észlény. Kit érdekel, hogy hány ember csinalja? Ennyi erővel ölj is embert, mert azt is sokan csinálják. Legalizáljunk mindent, amit sokan csinálnak... Gondolkodj is néha.
2023. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!