Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen A Kiút...

Kedves Vezető kérdése:

Szerintetek milyen A Kiút sorozat?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az első évadot, elég sok filmből, könyvből merít.

Nagyon érdekesen, izgalmasan indult, de aztán rendesen belassult a pilot után.

Volt benne jópár felesleges pofázás.

Összességében nagyon tetszett, érdekel a 2. évad is, vagy hogy mi lesz a végkifejlet, mi az a város.


Kicsit "King", kicsit Stanger Things, kicsit a Wayward Pines (ami ugye az 1. évad feléig volt érdekes), stb...


De, nézeti magát, mostani felhozatalból talán az egyik legnézhetőbb sorozat.


Most kezdem a 2. évadod, remélem nem kaszálják el, mint a Mocsárlényt, Farkas gyermekeit..


Nektek hogy tetszett ?

Mire tippeltek, mi ez a város ?


Köszi! :)



2023. máj. 28. 22:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

10.

A 6. részre sokan mondják, hogy jó. Nekem az tetszett a legkevésbé, ott éreztem tényleg gyengébbnek a forgatókönyvet. Nem minden esetben, de egy bizonyos jelenet szerintem rosszul volt megírva. (9., 4., 3. voltam).

2023. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
9, tudom, a Ked.Temetőjét is. Én nem mondtam hogy nem lehet teleport-fa, a rossz szinészeket se én mondtam, de gondolom nem is nekem írtad ezeket.
2023. máj. 29. 21:19
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

12. Nem, ezt már az egyik másik válaszadónak akartam írni. Bocs.

Csak az elejét írtam neked.

2023. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

11, Nekem eddig egy rész volt kirívóan "furcsa", kényelmetlen, a vasrúddal átszúrt fejű lány normális beszéde, még jó hogy nem nyomott még le Switch-en egy Mortal-t, mielőtt meghalt.

Az orvos csaj se szól semmit, hogy ez hogy lehet hogy totál normálisan beszél. Persze,gondoltam arra hogy egy darabig az a valami beszéltette, ami van ott, csak fura jelenet volt.

Eddig nekem csak ez az 1 jelenet nem tetszett, na meg hogy NÉHA húzzák az időt a készítők, a felesleges pofázásokkal.

2023. máj. 29. 21:30
 15/25 A kérdező kommentje:
13, Oké, amúgy fasza gondolatok! :)
2023. máj. 29. 21:35
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

Nekem ilyen szempontból a Kristi-Kenny-Mari szerelmi háromszög nem tetszik és azt érzem feleslegesnek.

Nem azért, mert irritálónak találnám Marit, mert igazából én Kenny pártján sem állok. Szerintem egyikkel sem illik össze Kristi. Ahm...nekem ő kedvencem, illetve az elején vele tudtam a legjobban azonosulni. Most eléggé unom azt, hogy a karaktere a szerelmi háromszög körül forog. Bár lehet a 6. rész eseményei után ez megváltozik, mert elvileg ő tud boncolni és talán végre adnak neki egy jobb sztorivonalat.

2023. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Az ilyesmik nem jönnek be nekem se. Nem azt mondom hogy legyen slasher horror, csak ezek, akkor már nem csak én látom így, tök feleslegesek.

Nyílván valami súlyt akarnak adni a karaktereknek, az időhúzáson kívül, hogy ha meghal valaki érezzünk valamit, de ezt a részét szerintem nem közben kellene felépíteni, de ez van.

Én is várom hogy fogják már be, és folytatódjon a fő szál. :)

2023. máj. 29. 22:27
 18/25 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem azért sem lehet a fa a kulcs, mert (még ha el is fogadom a teleportáló fa gondolatmenetet) akkor az kizárólag a fáról szólna, de ott vannak a varjúk is.


Az kicsit fura lenne, ha BÁRHOVA teleportál a fa, ott mindig vannak varjúk.

2023. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Kitaláltam még valamit.

Lehet talán ez is érdekes lehet, de lehet más is gondolt már erre.

Az ilyen sorozatok végén ha már unom azt hogy nem tudok semmit, vissza szoktam nézni a részeket.

Már az első részben a kisfiú meg a lány párbeszéde, a még guruló autóban nagyon úgy fest, fontos része az igazságnak. Nézzétek/hallgassátok meg akit érdekel. :)

A lány pólóján az Illusions felirat felett ott a nyúl, mint a csokin, de talán még egy szimbólum is a tetején. A gyereket részletesen azzal paráztatja, amik a városban történnek, elég hasonlóan mondja. A gyerek szemmel láthatólag legnagyobb parája a szörnyek. Tehát szerintem pont hogy ezért akarták megölni, mert ha meghal valaki ott, meghal az egyik legerősebb teremtőjük.

Vagy ez az egész csak a gyerek álma, és ha meghalna, mindenki kijutna belőle.

Az is figyelemreméltó, hogy rajta kívül talán még az erdőben szaladgálós gyerek van csak a sorozatban.

Az angol címe még alá is támasztja ezt, hogy honnan jönnek, kik a szörnyek, illetve hogy nem a kiút a lényeg, hanem hogy honnan jönnek :


"From".

De szerintem mindenki hozza a félelmeit, csak talán a gyerek a legveszélyesebb "teremtő".

2023. máj. 30. 14:09
 20/25 A kérdező kommentje:

*Ja, és az sorozatbali első gyilkosság is egy gyerek ellen történik.

A Sherrif egyik első riadt kérdése, hogy:

"Itt van a családja is ?"

Az erdőben szaladgáló gyerek meg talán csak menekül, hogy ne öljék meg a lakosok.*

2023. máj. 30. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!