Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen A Kiút...

Kedves Vezető kérdése:

Szerintetek milyen A Kiút sorozat?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az első évadot, elég sok filmből, könyvből merít.

Nagyon érdekesen, izgalmasan indult, de aztán rendesen belassult a pilot után.

Volt benne jópár felesleges pofázás.

Összességében nagyon tetszett, érdekel a 2. évad is, vagy hogy mi lesz a végkifejlet, mi az a város.


Kicsit "King", kicsit Stanger Things, kicsit a Wayward Pines (ami ugye az 1. évad feléig volt érdekes), stb...


De, nézeti magát, mostani felhozatalból talán az egyik legnézhetőbb sorozat.


Most kezdem a 2. évadod, remélem nem kaszálják el, mint a Mocsárlényt, Farkas gyermekeit..


Nektek hogy tetszett ?

Mire tippeltek, mi ez a város ?


Köszi! :)



2023. máj. 28. 22:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

* Az erdei gyerek meg szerintem Morgan, akiről szó van az emített autós részben.

A gyerekek veszekedése után, még mondják is a szülők, hogy "mennyivel másabb volt azelőtt.

Ebben azért annyira sem vagyok biztos, mint a fentiekben, de szerintem a szülei tették el láb alól, mert beteg volt, vagy véletlen balesetben.

Vagy meghalt,és a gyereknek bemagyarázták "hogy még él/szellem", de úgyfest volt egy Morgan.

2023. máj. 30. 15:35
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

Iszonyat jó. Eddigi legjobb sorozat a misztikusok közül.

Hátborzongató, és érdekfeszítő egyben. Minden rész mutat valami újat. Imadtam.

2023. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Creatus válasza:
52%
Soha nem nézek sorozatot, de ezt kipörgettem (legalábbis a jelenleg elkészült két évadot), annyi jót olvastam róla. Engem rendesen lekötött és várom a folytatást.
2023. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én végignéztem a 2. évadot. A vilagitótorony lesz a megoldás a kiúthoz. Aki már végignézte, tudja, miről beszélek.
dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egy rakat fo$,de jót lehet aludni rajta.
dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!