Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Normális, hogy sírtam a...

Normális, hogy sírtam a Trónok Harca végén?

Figyelt kérdés
Annyira szomorú és egyben happy end az egész, nem akarom, hogy vége legyen a történetnek. Egyébként kicsit befejezetlennek tartom, egy-két szál miatt. Vélemény a befejezésről?

febr. 16. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Sokan sírtak, lehet más okból.

Én úgy teszek, mintha nem történt volna meg.

A véleményem pedig semmi jó, ezért inkább nem írom le.

febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ezzel nem voltál egyedül. Érthetetlen, az a fajta kapkodás, karakterrombolás, logikától mentes kivitelezés, amit az írópáros összehozott. Szinte mindenki ledöbbent, nem akarva elfogadni a befejezést. Nem csak a rajongók millióiról beszélek, hanem a történet atyjáról, G.R.R Martinról is. Ő egész más befejezést fog kreálni, már ha egyszer befejezi a történetet.

Düh és csalódottság- ezt éreztem, leginkább Daenerys miatt. Egy több évadon keresztül felépített karakter, aki egy kihasznált, elnyomott kislányból, érett és erőteljes nővé válik, miközben látjuk mi mindenen megy keresztül, egy közönséges, tomboló őrültet kapunk a sorozat végére. Akit még jól le is döfnek...

Persze lehetne még beszélni más karakterekről is, de nem lovalom bele magam :D

Aláírást gyűjtöttek-többszázezret -a teljes utolsó évad újraforgatásához,de nyilván nem lett belőle semmi.

Akkor, amikor véget ért a sorozat, azt mondtam magamnak- Drogon elvitte a lányt, tutira újraélesztik valahol... :D

febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Háát, a befejezés eléggé siralmas is lett, bár gondolom te nem éppen erre gondoltál. Bármire is gondoltak a szerzők nem sikerült átadniuk azt, űr és bosszúság marad majdnem mindenkiben akivel beszéltem róla, bennem is.
febr. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azért könnyeztem meg mert szomorú (hogy leszúrta a csaját), hanem hogy hiányzik hogy vége és nem lesz több rész. Bár kitudja…lehet egyszer feltámasztják folytatni, úgy tudom a könyv még nem ért véget, bár ott amugy is más irányba halad a sztori.

Valóban maradtak benne elvarratlan karaktetszálak is, amik engem is zavartak (Daario Naharis, Mera Reed stb.)

febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem azért sírtam, mert meghal Daenerys. Alapból a tudat, hogy pl John elmegy a vadakkal vissza északra, pedig ő az utolsó élő Targaryen és azért ez mégiscsak nagy dolog!! Vagy az, amit említett az egyik válaszoló: a karaktereombolás, nyilván mindenki változik, de az, hogy a fő-főszereplőből egy sorozatgyilkost csinálnak… egyedül Sansa története lett úgy, ahogy kerek, de azt nagyon sajnálom, hogy a Stark ház szétesett:(
febr. 17. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Semmi baj nyuszkó
febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Én inkább röhögtem a végén, kínomban.
márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!