Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazán beteg Horror / Gore...

Igazán beteg Horror / Gore filmeket keresek! (? )

Figyelt kérdés

Légyszi senki neírja az emberi százlábút mer egy katasztrofálisan béna film! Ilyenekre gondoltam:

Slaughtered Vomit Dolls

ReGOREgitated Sacrifice

Slow Torture Puke Chamber

Guinea Pig: Flower of Flesh and Blood

Subconscious Cruelty

Begotten

Saw 1-7

Rec 1,2

Philosophy of a Knife

Necromentia

August Underground Trilogy

Srpski film

A l'interieur

Grotesque

Salo, or the 120 Days of Sodom


2011. febr. 27. 18:41
 21/97 A kérdező kommentje:
ja am a srpski filmben mi volt neked annyira kemény? elismerem qrvabeteg film , (am nekem nagyon bejött )de konkrétan nemsok durva dolgot látunk benne, ami a legbetegebb része az ugyebár a csecsemőerőszakolás amit nemmutatnak, van egy sex közben lefejezés Necromantic 2-ben már megvolt, egy kinyomás pénisszel... meg sztem annyira azér egyik se volt durva mint pl a ReGORE-ban az ikrek szétfűrészelése vagy pl egy jókis Fűrész csapdás jelenet
2011. márc. 22. 19:27
 22/97 A kérdező kommentje:
szem kinyomása*
2011. márc. 22. 19:28
 23/97 anonim ***** válasza:

Hát látványban tényleg nem a legdurvább, csak nekem ez annyira újhullámú volt, hogy megrémisztett (ugye a csecsemőerőszakolás)... A vége miatt akadtam ki igazából, nagyon rámegy a pszichére, egy filmtől sem zsibbadt le az agyam, de ennek a végén igen. Még talán a Mártírok volt egy ilyen film, de annak kb. 2-3 perces hatása volt, ettől meg legalább egy órára lezsibbadt :D Ja, meg az August Underground 3. részében volt egy karácsonyi mészárlós jelenet, az is lezsibbasztotta, de eddig a Srpski film volt rám a legnagyobb hatással.


A Vomit Gore trilogy-ban az ikertestvéres volt a legdurvább jelenet, ami egészen jóra is sikeresedett, azt jól megcsinálták :D De a többi kaki... Meg nem értem az egészet... Miért kellett hánytatni a nőket? :D Annyira debil film :DDD

2011. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 A kérdező kommentje:

a mártírok még mindig szar szerintem , a 3. august underground-ban a karácsonyos részen jót röhögtem :D

az hogy a srpski lezsibbasztja az ember agyát az sztem még mindig nem azt jelenti h hatással is van rá!( am egyetlen film ami eddig hatással volt rám az az egy csodálatos elme)

2011. márc. 22. 21:19
 25/97 A kérdező kommentje:
Am a ReGORE -ba azér kell annyi hányás mer Lucifer Valentin egy beteg állat akinek ez bejön XD meg ha eleve az a cím h vomit gore triology
2011. márc. 22. 21:27
 26/97 anonim ***** válasza:

Azt értem én, hogy a címben is benne van a hányás, csak a célt nem értettem... Ezek szerint LV magának csinált egy filmet, amire tudja veretni, qrva jó :D


Sztem rosszul fejeztem ki magam, nem a személyemre volt hatással a Srpski Film :D Inkább úgy mondanám, hogy a negatív tudatalattimra tett nagy nyomást, szerintem a legnegatívabb film az összes közül(a második ilyen a Requiem egy álomért, de az a tömény depresszió miatt).

2011. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 A kérdező kommentje:
Nemtom szerintem a srpski egyáltalán nem nyomasztó :D am a zenéjére érdemes odafigyelni én leis töltöttem annyira teccett
2011. márc. 23. 15:22
 28/97 anonim válasza:

Náci zombik kicsit inkább vígjáték

Elrabolva chumsrubber ez nem horror, de a hngulata olyasmi kicsit

a gore kategóriába belefér

2011. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim válasza:
halálos kitérő 2
2011. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna milyen filmet írtam rájöhetnél hogy nagyságrendekkel durvább alkotásokról van szó mint a halálos kitérő, szóval a válasz több mint fölösleges de azért köszönöm. :) még előző kommentekhez: ha a srpski filmtől egy óráig zsibbadt az agyad akkor nézd meg a Melancholie der Engelt, nemrég láttam és most azt mondom ez a legbetegebb legkiakasztóbb film ami valaha készült!
2011. máj. 18. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!