Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazán beteg Horror / Gore...

Igazán beteg Horror / Gore filmeket keresek! (? )

Figyelt kérdés

Légyszi senki neírja az emberi százlábút mer egy katasztrofálisan béna film! Ilyenekre gondoltam:

Slaughtered Vomit Dolls

ReGOREgitated Sacrifice

Slow Torture Puke Chamber

Guinea Pig: Flower of Flesh and Blood

Subconscious Cruelty

Begotten

Saw 1-7

Rec 1,2

Philosophy of a Knife

Necromentia

August Underground Trilogy

Srpski film

A l'interieur

Grotesque

Salo, or the 120 Days of Sodom


2011. febr. 27. 18:41
 81/97 anonim ***** válasza:

valaki megmondaná hogy mi a frász ez?!

http://www.youtube.com/watch?v=ZuGXTwOJD-s

2011. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
Ez most kajak levágta a farkának az elejét? Vagy ez valami jó trükk? Nincs ilyen beteg ember, aki valójában megcsinálná ezt magával :D De nagyon élethű...
2011. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:

a snuff 102-őt még nem írta senki,ha jól látom.

egy nekrofil sorozatgyilkos kalandjai 3 elrabolt nővel,az egyikük terhes.

2011. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 A kérdező kommentje:
az eddig említettek közül szinte mind fent van tpb-n, snuff 102 nem nagy cucc, a linkelt videóban meg nemtudom mi a f@szt találsz élethűnek. annyit látni, hogy oda teszi az ollót a farkához, utána pedig csak egy feketefehér túlexponált képet látsz magáról a levágásról, nem valami nagy trükk. egyébként van olyan aki megcsinál ilyeneket igaziból, nézz puruttyát XDDD
2011. nov. 30. 21:58
 85/97 anonim ***** válasza:
Szoktam nézni :D Meg anno néztem nothingtoxic.com-t (de az eléggé lájtos... najó,csak vicceltem XDD), azért mondom, hogy egészen jól meg lett csinálva. A ubconscious Cruelty-ben is kb. ilyen technikát használtak a kukikínzásoknál, de ott az ember levágta, hogy az kamu, mert az egy film :D Ez meg lehet valami beteg mutatvány :D
2011. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 A kérdező kommentje:
a motel 2-ben meg a cannibal-ban van durván megcsinált f@szlevágós jelenet! :D
2011. dec. 1. 16:58
 87/97 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok horror szakértő, tehát előre elnézést ha valami irtó nagy badarságot írok! :D

Pl:

- Poultrygeist Night of The Chicken Dead

- Hatchet 2

- Black Sheep


Ezeket láttátok már? :)

2012. ápr. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
először nézd meg a fent felsorolt filmeket aztán gyere vissza... illetve NE nézd meg :S
2012. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim válasza:
Elég jó a lista, már láttam mindet. 1-2 kivételével mind remekmű. A köpök a sírodra c. film is elég jóra sikeredett érdemes megnézni...a kivitelezése talán nem a legjobb de a gondolatmenete "ötletes":DD
2012. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:

Nagyjából sikerült mindegyik általad felsorolt filmbe rövid beletekintést nyernem és ez alapján számomra a legbrutálisabb :


- Guinea Pig: Flower of Flesh and Blood

- Grotesque


Legérdekesebb, ami felkeltette az érdeklődésem, az pedig:


- Necromentia


Ennek tényleg van valami horror beütése. A többit nem nevezném igazán horrornak, hanem sokkal inkább beteg elméjű emberek aberrációjának.


Egy biztos! Nekem az Ördögűző marad a favorit! :)

2012. ápr. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!