Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazán beteg Horror / Gore...

Igazán beteg Horror / Gore filmeket keresek! (? )

Figyelt kérdés

Légyszi senki neírja az emberi százlábút mer egy katasztrofálisan béna film! Ilyenekre gondoltam:

Slaughtered Vomit Dolls

ReGOREgitated Sacrifice

Slow Torture Puke Chamber

Guinea Pig: Flower of Flesh and Blood

Subconscious Cruelty

Begotten

Saw 1-7

Rec 1,2

Philosophy of a Knife

Necromentia

August Underground Trilogy

Srpski film

A l'interieur

Grotesque

Salo, or the 120 Days of Sodom


2011. febr. 27. 18:41
 61/97 A kérdező kommentje:
Ja látom tényleg szóba jött már a Taxidermia, bocs csak elég régóta megy már ez a kérdés és nem emlékeztem rá :D The Midnight Meat Train-t (asszem éjféli etetés a magyar címe) egyszer már elkezdtem nézni régebben de a felénél bealudtam és azóta se fejeztem be, de amennyit láttam belőle az annyira nem jött be... Am most néztem meg a 2010-es spit on your grave remaket, szerintem elég béna lett pedig a szoriból többet is ki lehetett volna hozni...
2011. jún. 15. 15:58
 62/97 anonim ***** válasza:
az utolsó 20 perce volt csak érdekes...nekem unalmas volt, bár mivel lány vagyok, lélekben nagyon megviselt amit a főszereplővel műveltek azok az állatok :S... én most a 2008-as Bloody Mary-t tervezem, hogy megnézem... te már láttad? Érdemes megnézni? O.o
2011. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 A kérdező kommentje:
akkor az eredetit ne nézd meg abban egy fokkal durvább az erőszakolós rész... am megnéztem a Bloody Mary trailerét egész jónak tűnik sztem ma meg is nézem , majd írok véleményt :)
2011. jún. 23. 21:23
 64/97 anonim ***** válasza:
áhhhhh....most fejeztem be a The Collector-t...Köszi Istenem, puszi a hasadra :3...végre egy jó kis slasher ami nem csúszik át trashbe...Csak ajánlani tudom, az írók amúgy a Fűrész 4-5-6 csapata :D...bár én a helyükben mertem volna több brutalitást belerakni, de így is egy új gyilkossal bővült a kedvenc-listám :). A másik ami miatt imádom, hogy régóta ez az első horror-film aminél izgultam a főhősért (ez nálam igen nagy szó).
2011. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 A kérdező kommentje:

the collector? :D

nemrossz film de annyira nem ütős szerintem az igazán beteg filmek közé soroljuk :D ;)

2011. jún. 26. 00:22
 66/97 anonim ***** válasza:
a Rec mit keres itt??!!:D
2011. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 A kérdező kommentje:
A REC tévedésből van itt mert rossz listát másoltam át de sztem ez a kérdés lényegén nemsokat változtat:D
2011. aug. 11. 18:55
 68/97 anonim ***** válasza:

Te véletlenül nem InnerSlaughter vagy a horrormirrorról?


Amúgy bocs az offért, ezeken kívül én se tudok durva filmet, meg még csomót nem is láttam.

2011. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 A kérdező kommentje:

Nem nem ő vagyok :D

Ott is Mákosbab néven vagyok regelve de már nagyon rég nem kommenteltem semmit , most talán újra elkezdek :D

2011. aug. 12. 08:52
 70/97 A kérdező kommentje:
Ja ha már horror mirror , el tudnád magyarázni hogy egy hozzám hasonló retardált hogy tud profilképet feltölteni? XD egyszer próbálkoztam de nemsikerült...
2011. aug. 12. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!