Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazán beteg Horror / Gore...

Igazán beteg Horror / Gore filmeket keresek! (? )

Figyelt kérdés

Légyszi senki neírja az emberi százlábút mer egy katasztrofálisan béna film! Ilyenekre gondoltam:

Slaughtered Vomit Dolls

ReGOREgitated Sacrifice

Slow Torture Puke Chamber

Guinea Pig: Flower of Flesh and Blood

Subconscious Cruelty

Begotten

Saw 1-7

Rec 1,2

Philosophy of a Knife

Necromentia

August Underground Trilogy

Srpski film

A l'interieur

Grotesque

Salo, or the 120 Days of Sodom


2011. febr. 27. 18:41
 31/97 anonim válasza:

Mutant girl squad

néztem trailert még a tokyo gore police-ról és a ninjas vs aliens-ről, de azokról még nem tudom megmondani h jók-e

2011. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 A kérdező kommentje:
béna idióta japán sz@roktól kíméljetek!
2011. máj. 19. 21:50
 33/97 anonim ***** válasza:
Épp tegnap volt szerencsém a Taxidermia c. alkotáshoz...tudod mi a legmeghökkentőbb? Az, hogy magyar film :)...tényleg eléggé beteg, de jó kis délutáni popcorn movie xD..már ha van étvágyad a disznóbélszex nézése közben :)...ami nekem még nagyon tetszik benne, hogy leszámítva a gore jeleneteket, nagyon szép, szinte művészi és elgondolkodtató képsorok is vannak benne :P
2011. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
Kérdező, légyszíves mondj valamit a Melanchole der Engel-ről. Hol láttad? Nagyon ígéretesnek tűnik, de nem találom sehol.
2011. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:

A youtube-on pár napja még fent volt.

Valami kerekesszékes bigének kitépte benne a csóka a katéterét a hasából aztán felnyúlt a nyíláson,majd összerugdossa.

2011. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
Előző: Köszönöm, de én azt olvastam, hogy több órás a film, és azok csak részletek. De sajnos sehol sem találom az egész fimet.
2011. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 A kérdező kommentje:

a Taxidermia tényleg nagyon jó, és magyar film létére külföldön is viszonylag elismert. A Melacholie der Engelről:

az a faszi az egyik főszereplője aki a Cannibal c szintén elég beteg német filmben jáccik, a filmben nincsen semmi különösebb belezés meg darabolás amit egy gore filmtől vár az ember de ennek ellenére annyira beteg és gyomorforgató hogy bármi amit eddig durva filmnek tartottál beleértve az összes filmet amit felsoroltam gyerekmese mellette.

http://www.youtube.com/watch?v=nh39Hmf206s itt egy review

Am youtubera tényleg felkerült részletekben de pár napon belül törölték nagyrészét (érthető okokból)

innen tölthető

*****

tényleg gyomorforgató film !!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 22. 20:58
 38/97 anonim ***** válasza:
Örök hála kérdező! Már szedem is! Tényleg nagyon szépen köszönöm. Előreláthatólag holnap, vagy holnapután megnézem, aztán majd beszámolok.
2011. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
Ja igen: És a 3 guys one hammer-t semmi nem múlja felül a brutalitásban, de az már nagyon más kategória, nem igazán a témába vág, ezért csak halkan említem.
2011. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
No, megnéztem a Melancholie-t. Őszintén megvallom, rám nem tett olyan nagy hatást, de bizonyos szempontból mégis rendkívül érdekes film. A hangulata, képi világa szerintem egyedi, és rendkívül érdekes. Ez a különös hangulata engem valahogy megfogott, noha SEMMIT nem értettem a filmből. Közrejátszik az is, hogy németül 3 szónál többet nemigen értek, és eléggé a fast forwardra tenyereltem a nézése közben, egyszerűen nem volt időm végignézni rendesen, de kíváncsi voltam a filmre. Akárhogy is, szerintem egyáltalán nem olyan vészes film, inkább érdekes, különös újszerű az a jelző, ami számomra jellemzi az alkotást. Viszont az érdekelne kérdező, hogy neked mi a véleményed arról, amit láthattunk, tulajdonképpen mi is volt az egésznek az értelme.
2011. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!