Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe? (leszokás a cigiről...

Mi a címe? (leszokás a cigiről :D)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok évvel ezelőtt láttam egy filmet,amely egészen pontosan (ha jól emlékszem) három kisfilmből állt.

Az egyik arról szólt, hogy egy családapa elhatározza, leteszi a cigit. Elmegy egy leszoktató központba.Hamar kiderül, hogy nem a szokványos segítséget nyújták a helyen. Figyelmeztették,hogy ha elkezdi a programot és utána akár egyetlen cigarettára is rágyújt, súlyos következményei lesznek. Ezekből egyet be is mutatnak neki.Egy szobát, ahol épp az egyik páciens felesége vergődött,mivel a padlóba áramot vezettek.

A program elkezdődik, a pasi napról napra egyre jobban érzi, hogy figyelik.Egyszer azt hiszem bűnbe is esik, amiért cserébe természetesen a feleség megkapja a feszültséggel teli élményeket.

A második kisfilm, egy koboldról szól,aki éjjelente előjön a falból. A szenvedő alany egy kisfiú,akinek természetesen senki nem hisz,de aztán a család többi tagja is részese lesz az eseményeknek. A végén sikerül kinyírniuk a kis gazfickót.

A harmadik epizódra már nem emlékszem. Csak annyi van meg, hogy egy teniszező hapsiról szól. De ezt, ne vegyétek kézpénznek.


Nos, kedves Olvasók! Jó fejtörést kívánok. Remélem valaki tudja a címet! :)Köszi!


2011. júl. 1. 10:42
 1/1 anonim válasza:

Stephen King: Macskaszem

Mit nyertem, mit nyertem? :D

2011. szept. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!