Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy tényleg nagy felelősség valahol?

Figyelt kérdés

van egy lány, amolyan ovis szerelmek vtunk, majs általános iskolába is együtt jártunk, egy osztályba, szándékoan egy osztályba mentünk, direkt úgy lett rendezve.

Ezután szétszéledtünk, pár 3-4 évig nem is találkoztunk, azót viszont egy párszor összefutottunk, és érzem rajta, hogy ő még mindig oda van értem, és igazából én is el tudnék vele képzelni komolyabb dolgot.


De őszintén szólva félek, hogy csalódást okozok, tleg olyan mintha istenítene, alapból egy pasifaló egyébként (de egyébként, aranyos, meg okos, szal nem igazán mondható ribancnak!), de amikor találkozúnk, összehúzza vállait, meg meg van illetődve, látszik rajta h zavarban van, pedig ráadásul idősebb nálam.


a lényeg hogy pár hete filózok rajta, h jó lenne vele, de egyrészt félek h elveszítem ezt a rajongást (valahol azért ad egy jókora önbizalmat, amiből egyébként híján vagyok) , meg lehet h neki se lenne jó ha csalódna bennem, biztos jobbnak képzel mint amilyen valójában vok, annyira már nem ismer, az utóbbi 10 évben tlálkoztunk vagy 6-7x.


2012. aug. 25. 20:29
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat a nyelvtani hibákért, csak most látom, hogy eléggé összecsaptam, de a lényeg kivehető.
2012. aug. 25. 20:31
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg! közeledj felé. különben egész életedben ott lesz benned a gondolat: mi lett volna, ha...
2012. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Picit túlreagálod, de érthető =)

Ha bizonytalan vagy magadban, akkor hagyd. De azt is megteheted, hogy barátként elkezdesz vele újra megismerkedni, hiszen elég sok minden történt 10 év alatt =) Aztán majd eldöntitek, mi legyen belőle, minek érdemes lennie =)

2012. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!