Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehetne elérni hogy...

Hogy lehetne elérni hogy betiltsák az Éjjel-nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
RTL több botrányos műsorát beszüntette,de csak hosszú évek után.

2013. ápr. 15. 21:50
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Már ideje lenne.Te vagy az,hogy kiállsz a szar sorozatod mellett,akkora fogyatékos nyomorék lehetsz,mint a ,,sorozatban" szereplő barátaid :D :D
2013. jún. 1. 12:40
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Úgy sem fogják beszüntetni mivel a sok fogyatékos baromnak az ilyen hulladékok kellenek, hisz a Bk meg a másik sz@r is már milyen régóta életképesek... Sajnos minél unalmasabb, ostobább egy ilyen sz@r annál nagyobb rá az igény ez van...
2013. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Egyetértek!Ez Magyoroszág..
2013. jún. 19. 16:26
 14/25 anonim válasza:
Nem kell nézni fogyatékosok. Annyira el vagytok szállva hogy megmondjátok a frankót, ezzel akarod megváltani a világot vagy mit képzlesz? aki szerti hadd nézze, te se lehetsz sokkal értelmesebb ha ezzel foglalkozol. nem tetszik nem kell nézni, aki meg szeretné attól meg nem kell elvenni a lehetőséget idióták.
2013. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Te vagy egy idióta selejt,amiért véded ezt a szart :D De igen ezt vegyék el,ne a dohányzás lehetőségét.
2013. aug. 2. 19:42
 16/25 anonim ***** válasza:

Miért tiltanák be? Ki vagy Te, hogy ha neked nem tetszik valami akkor betiltsák?

Ha nekem a Mokka nem tetszik a TV2-n akkor kezdjek el lázadni ellene, hogy tiltsák be? Vagy a hétvégenti mesék reggelente, szerinted azok is rosszak?

Nevetséges vagy.. Ha nem tetszik ne nézd, akinek meg tetszik, miért ne nézhetné? Hol van az megírva, hogy hozzád igazodjon az RTL műsorkészítő csapata? Látom régen írtad ki a kérdést, és még mindig javában megy a sorozat, talán többen nézik, mint kezdéskor.. Nem sok aláírás gyűlhetett össze! :DD

2013. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sok,azóta még több konzumidióta csatlakozott a nőzők közé :D

Te tűnsz szerencsétlennek a szar példáiddal.Itt nem arról van szó, hogy nekem tetszik-e vagy sem, hanem hogy szándékosan züllesztik vele a fiatalokat, butítják őket és végül is mindenkit, és rohadtul igénytelen is.

2013. nov. 28. 18:18
 18/25 anonim válasza:

Szerintem ha nem nézné senki. Amíg tart az a szenny és nem filmet vetítenek addig tv kikapcs, helyette valami hasznosat.

Vagy valami csoportot szerveznénk fbon, hogy tiltsák be, és mondjuk egy tag az egy aláírásnak számít. Ugyanúgy betiltatnám a valóságshowkat is, soha a büdös életben ne legyen.

2014. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szánalmas az utolsó és a kérdező is. Inkább gyűjtsetek bélyeget! Sajnos ez megy a mai világban, mint a sorozatban. Örülök, hogy van egy ilyen sorozat! Hány éves vagy amúgy? Pontozzatok le!!!!!
2014. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
először én is utáltam az éjjel nappal budapestet. aztán már annyira megutáltam hogy nagy nehezen rá vettem magam és megnéztem az első részt. és arra gondoltam hogy ez a sorozat nem is olyan rossz, aztán megnéztem a második részt is, és az is nagyon tetszett. megnéztem az eddigi összes részt amit eddig leadtak, és most már én is nagyon szeretem ezt a sorozatot. mert van értelme, van mondanivalója, minden meg van benne ami egy jó sorozathoz kell. kaland, akció, érzelem, stb.
2014. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!