Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc karakteretek a...

Ki a kedvenc karakteretek a Trónok Harcából?

Figyelt kérdés
Melyik szereplő fogott meg legjobban és miért? És kit utáltok a legjobban? (Joffrey-n kívül :) ) Kérlek tűntessétek fel, hogy csak a sorozatot nézitek, vagy a könyvet is olvastátok-e, vagy ha most olvassátok, hol tartotok

2013. ápr. 23. 18:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

a könyvből arya,jaqen h'ghar,a kedves ember,a véreb,a hegy,bronn.


a sorozatban viszont meglepett,hogy aryát ennyire lájtosra vették.

ha jól emlékszem személyesen nem is nyiffantott ki senkit a 2. évadban,míg a könyvben gyakorlatilag féltek tőle a társai és hidegvérrel ölt.


akik nekem a legellenszenvesebb,sansa,catheryn,cercei.

és habár a deanerys-es vonal elég jó,de maga a karakter rémesen idegesítő az utolsó könyvben.

2013. ápr. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
én az első négy könyvet olvastam eddig. nekem kettő igazán nagy kedvencem van :) az első tyrion :) SPOILER VÉGIG zseniáli karakter (bár ebben a sorozatban nincs is olyan, amelyik unalmas lenne az én részemről, és ezt bátran állíthatom. xharo yhoan daxostól kezdve brienne-en és vasszív arys-on át daenerys-ig minden egyes karakter nagyon jól megformált) de tyrion talán még érthető... és a másik kedvencem lady melisandre...eszméletlen az a nő. már a királyok csatája elején beszaratós volt utána meg fokozatosan a kedvencemmé vált, bár lehet hogy nem tudom megmagyarázni miért. talán a titokzatossága miatt. az az érdekes, hogy westeroson és Martin mester kitalált világában rengeteg vallás van. szerintem ezzel az író rábízta az olvasóra, hogy ő melyikben hisz...akárcsak a valódi életben. és én melisansre által a Fény Urát választottam, mindazokután amit a királyok csatájában és a kardok viharában olvastam :)
2013. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
ja és még előző vagyok :D arra arészre nem válaszoltam hogy kit utálok... hát nem tudom miért, de cersei-t és jaime-t mindig is bírtam... jaime-t egyre jobban kedvelemm, de cersei-t egy hülye p*csának mondanám, ettől függetlenül bírom, jókat szórakoztam a fejezetein. akit szívből gyűlölök, az joffrey. ekkora szemétládát... rajta kívül még lysa tully... nem is mondok semmit. mással különösebben nincs bajom, aki ilyen főbb szereplő. nagyon kedvelem még a töviskirálynőt, varyst, kisujjt is. daenerys targaryen számomra - attól függetlenül, hogy a sorozat fő-főszereplője, teljesen semleges. néha idegesítő, de eddig egy döntését sem kérdőjeleztem meg... így van ez tyrionnál is, bár az apja meggyilkolását nem egészen nyeltem le tőle.
2013. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Én is csak a filmet ismerem, a könyvnek még nagyon az elején járok.

A kedvencem Arya :)

Mindig az ilyen fiús lány karaktereket szerettem, Arya az egyik legerősebb és legérdekesebb karakter szerintem. A kicsi lányból a film elején bátor, harcias kamasz lesz a 3. évadra :)És még sokat tudnék mondani róla :D

A másik akit imádok, az Tyrion. Nem kell részleteznem, miért.


Akit nagyon utálok, az Cersei. Irritál. Sansát sem csípem, mindenáron hozzá akart menni az imádott Joffrey-hoz, aztán mikor rájött, milyen igazából, hisztis lett. Majd később Margery akarja hozzáadni az öccséhez, akkor megint nagyon boldog és szerelmes ( a családjára nem is nagyon gondol ekkor szerintem), de mégsem mehet hozzá a fiúhoz. Igazából nem utálom, csak nem tetszik, hogy szerelmes és házas akar lenni, mikor a többiek harcolnak a túlélésért.

Bocs ha spoiler volt

2013. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha Sansát meg akarnám védeni, de az egyetlen lehetősége kijutni Királyvárból az lenne, ha férjhez mehetne (a film szerint ugye Lorashoz, a könyvben ez nem így van). Szóval érthető az öröme, főleg hogy, bár ez nem látszik a sorozatban, Loras Jaime mellett a legszebb férfi Westeroson. Ez pedig egy olyan lánynak aki még mindig hisz az igaz lovagokban, nem egy rossz ajánlat :) aztán persze Tywin keresztülhúzta a számításait :D

de nem akarok ellent mondani, tény hogy Sansa nem a leggyakorlatiasabb Stark a családban, de őt mint legidősebb lányt születésétől arra nevelték, hogy a legfontosabb feladata az lesz, hogy jól menjen férjhez. Aryánál ez már nem volt olyan lényeges.

2013. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

(14. vagyok)

Igazad van, ilyen szemszögből még nem gondoltam át :D

A lényeg, hogy mindegyik szereplő nagyon érdekes és megvan a sajátságuk :)

2013. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogyha Sansa rájött volna Loras "hajlamaira" akkor nem lett volna annyira boldog...:D
2013. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg nem :D

de egyébként azért nagyon jó a sorozat, főleg a könyv szerintem, mert nagyon-nagyon kevés olyan karakter van akire azt lehet mondani hogy tényleg gonosz és semmit nem lehet benne kedvelni... szerintem ilyen Joffrey és Ramsay Bolton, olyat még nem hallottam hogy őket valaki szereti :D

2013. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Igen :D Ramsay Bolton az, aki éppen fogva tartja és kínozza Theon-t? Ebben a részben még nem nagyon vagyok tájékozott :D

A könyvnek még nagyon az elején tartok, de biztos jó az is :)

2013. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Akkor nem spoilerezek, 2 részen belül biztos ki fog derülni ki az :)
2013. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!