Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc karakteretek a...

Ki a kedvenc karakteretek a Trónok Harcából?

Figyelt kérdés
Melyik szereplő fogott meg legjobban és miért? És kit utáltok a legjobban? (Joffrey-n kívül :) ) Kérlek tűntessétek fel, hogy csak a sorozatot nézitek, vagy a könyvet is olvastátok-e, vagy ha most olvassátok, hol tartotok

2013. ápr. 23. 18:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Csak az van, hogy "nem veszek feleséget, nem nemzek gyermekeket." Szóval szó szerint betartotta. 

Véleményem a fejezesekről:


Nagyon szeretem Davost, mert szerény és őszintén szereti Stannist. Jon nagyon hasonlít az ?apjára?, jó döntéseket hoz. Sam hasonlít rám (csak én nem  vagyok olyan kövér, hehehe), mert érdekli a tudás. Sansát is hasonlít rám, és ő végre nem szuperhős. Egy baja van: jobban is sikerülhetett volna a házassága Tyrionnal, szerintem ők nem olyan elképzelhetetlen páros. Arya mogorva és érdekes sorsa van. Brant régebben nem szerettem, de most, hogy isten lett... Eddard volt a becsületesség mintaképe, kár, hogy ez alkalmatlanná tette őt a Segítői feladatra, ahol mindenkinek útban volt. Tyriont nem kell magyarázni.


Szeretem Hínárhajú Aeront, mert elvakult vallási fanatikus. Theont csak Bűzösként szeretem. Barristan is jó Ser Nagypapa. Daenerys jó királynő lesz. Areo Hotah érdekes figura, és rajta keresztül ismerjük meg a "puha fű" Doran Martellt. Jaime félrértett figura, csak kissé unalmas, hogy mindig: Lancellel és Osmund Feketeüsttel

kefélt, ki tudja, talán még Holdfiúval is...


Nem szerem Victariont, mert ostoba. Asha túl vas az én ízlésemnek. Arys nem volt túl fontos. Arianne túl sok bajt csinál. Quentyn gyáva, szénné égett nyúl. Melisandre nagyon idegesítő az ő R'hllor-jával. Jon Conningtont nem ismerem. Catelyn foglyul ejtette Tyriont, ez megbocsáthatatlan, de jó diplomáciai érzéke van. Brienne unalmas, mindig magát sajnálja. Cersei pedig annyira, de annyira kórosan hataloméhes...

2013. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Azt azért nem mondanám,h Jon és Ned (ha tényleg ő az apja) hű de jó döntéseket hoztak :D

Sztem Ned ugyanaz, mint Stannis. Mindkettő túlságosan becsületes és törvénykövető, félreértés ne essék Jon a kedvenc szereplőm, de Nedet és Stannist is kedvelem, azonban


Ned: meghagyta a trónt Robertnek, akiben több az erő, mint az ész. Elmondta Cerseinek,h tudja az igazat a gyerekeiről. Megbízott Kisujjban annak híre ellenére és aki már az elején megmondta neki,h ne bízzon benne. Mi lett a vége? Nedet lefejezték, háború lett, Robbot megölték, a Starkok szétszéledtek.


Jon: SPOILER túlságosan a szívén viselte a vadak sorsát és majdnem az összest átengedte a Falon. Esküt tett,h nem avatkozik bele a birodalom ügyeibe, de mindig talált egy kiskaput, amin keresztül mégis megtehette, pl. átengedett egy várat Stannisnek, beleegyezett h Mance kiszabadítsa "Aryát", elakart menni h kérdő revonja Ramsayt a levele miatt. Mi lett a vége? A saját emberei megkéselték.

2013. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet, pedig nekem is Jon a kedvenc szereplőm. Mindannyian maguknak köszönhetik a sorsukat, Stannisre is valami hasonló vár majd.

Jonra talán egy kicsit kevésbé vonatkozik ez mint Nedre, mert ő inkább volt a körülmények áldozata: átadta a várat Stannisnek, de nem nagyon tehetett mást, ugyanez vonatkozik a vadakra. Felismerte, hogy nagyobb a veszély annál, hogy velük hadakozzanak. Ned olyasmibe avatkozott, amihez túl gyenge volt: "ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz". Jont azért szeretem és sajnálom jobban, mert Sam keverte ebbe a helyzetbe, amit ő nem akart magának. És ezért remélem, hogy nem halt meg, ő nem érdemelné meg a halált, addig semmiképp amíg meg nem tud valamit a múltjáról.

2013. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Jon olyan szereplő, sok emberért vállal felelősséget, és fontos döntéseket kell hoznia. De azért neki is van szíve. Eddard nem volt való Segítőnek és túlságosan szerette Robertet. Szeretem őket.
2013. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Az én kedvencem Deanerys láccik rajta ahogy megerősödik és nagyon jó szive van én őt szeretem a legjobban :) :D

Tiriont is szeretem

és a Régens királynét nem szeretem

2013. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Huhh,hát sok van,akit szeretek.Na azért próbálkozok.

POV karakterek közül:

Havas Jon,Ned Stark,Ser Davos,Tyrion Lannister,

Nem POV karakterek közül:

Stannis Baratheon

Aemon mester

Lord Mormont(+a hollója)

Bronn

2016. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!