Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc karakteretek a...

Ki a kedvenc karakteretek a Trónok Harcából?

Figyelt kérdés
Melyik szereplő fogott meg legjobban és miért? És kit utáltok a legjobban? (Joffrey-n kívül :) ) Kérlek tűntessétek fel, hogy csak a sorozatot nézitek, vagy a könyvet is olvastátok-e, vagy ha most olvassátok, hol tartotok

2013. ápr. 23. 18:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Várom már :)
2013. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
törpe
2013. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

Én bár csak a sorozatot nézem, de gondolom a főbb karakterek jelleme nem tér el nagy vonalakban a könyvhöz képest. (Spoiler lehet.)


Lássuk, akivel szimpatizálok:

Tywin Lannister - az egyetlen olyan embernem tartom, aki következetesen gondolkodik, okos és remek érzéke van a vezetéshez. Azt sajnálom, hogy állítólag meg fog halni.

Tyrion Lannister - neki csak a humora fog meg, egyébként egy nagyon hatásvadász karakternek tartom.


Aki nem fogott meg:

Arya Stark - őt is hatásvadásznak tartom, és kétlem, hogy egy olyan korban egy nőt hagynának úgy élni, ahogy őt. Pl. nem hiszem, hogy tanítanának vívni egy kislányt.

Robb Stark - nem érzem az igazi motivációját a háborújának, abszolút meggondolatlan. Nem is bánom, hogy megölték.

Havas Jon - ő az, aki kell a történetbe, mint a becsület bajnoka, közben jellemében elég töketlennek tartom.


Kábé ennyit tudok most írni.

2013. jún. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Én megkedveltem Arya karakterét, azt hiszem. Tetszik nekem, hogy ilyen fiús a természete és lázadó. Valahogy magamat látom benne.


Akit utálok, az Joffrey, mert idegbeteg és szörnyen el van kényeztetve. Nincsenek érzelmei, mindent magának akar, mindenkivel gonoszkodik, főleg Tyrionnal, gondolom a termete miatt.

2013. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
91%

23.: Abban egyetértek, hogy Tyrion és Tywin gondolkodik a legésszerűbben, az utóbbi hiába ölette meg Robb Starkot, attól még kedvelem, hisz az Ő szemszögéből nézve ez volt a helyes. Az más kérdés, hogy Tyrionnal, a fiával hogy bánik, csak azért mert törpe, ezt nem bírom benne.

Tyrion pedig a legjobb Lannister számomra, tulajdonképpen ő a jobbik oldalon áll, és Sansát is a védelmébe vette.


Arya ezt a vadóc jellemet Lyanna nagynénjétől örökölte, Ned pedig csak titokban fogadta fel mellé Syrio-t, hogy a vívással Arya levezesse felesleges energiáját. A többiek úgy tudták, hogy táncolni tanul.


Robbot nem védem, de ő nem akarta megszerezni a trónt, csak bosszút akart állni apja halála, és Deres elfoglalása miatt. Észak nem felejt :)


Havas Jon-t már én se szeretem, az elején szimpatikus volt, de azóta csak szenved és sajnálja önmagát. A becsületét pedig elvesztette, mikor kihasználta Ygritte-t.


De ez csak az én véleményem :)

2013. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
A "kihasználta" Ygritte-et nem erős egy kicsit? Ygritte gyakorlatilag megerőszakolta Jont, miután az sokadszor is visszautasította :D meg neki azért volt nem egy pasija korábban is :)
2013. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Jon szerintem szerette Ygrittet, de nem tehetett mást, az esküjéhez tartotta magát. De régen olvastam már a SoS-t, így most a sorozat alapján mondom
2013. júl. 10. 09:29
 28/36 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit erősen fogalmaztam, de ha tényleg szerette Ygritte-t (aki amúgy folyton segített neki) szerintem nem hagyta volna csak úgy magára. De nem védem egyiket sem, mert egyik sem túlzottan szimpatikus :D

Az esküben pedig az is volt, hogy soha nem lehet nővel, ha jól emlékszem, de ők többször is lefeküdtek

2013. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
*Ygritte-et, bocs mindig elírom
2013. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Igen, mert Ygritte rámászott. XD Na de gondolj bele, a többi Őr is azért rendesen látogatta a bordélyt Vakondvárosban vagy hol. Igazából Jont eleinte én se nagyon kedveltem, azonban a végére már egész szimpatikus lett, mire felnőtt a szememben. Ennek ellenére hajrá Lannisterek XD
2013. júl. 11. 12:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!