Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nézik, vagy látták már...

Akik nézik, vagy látták már későbbi részeit a Szulejmánnak, Szulejmán tényleg megöleti Ibrahimot, mert a húgába beleszeretett?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 00:13
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
10%
Remélem senki nem nézi azt a szart.
2013. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
már az is ciki hogy nézem xD De 5-6 résszel le vagyok maradva, majd be kell pótolnom. Egyébként ha érdekel menj fel a wikipédiára, ott van a "forgatókönyv" :D
2013. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%

amúgy az, hogy szar az tény xDDD

De jól kimossa az agyam csütörtökre xD

2013. jún. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
6%
Én egyszer végignéztem egy részt,de kicsszett fos hogy lehet ilyet nézni? akkor már inkább disney csatorna hanah montana
2013. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Én se akartam nézni,mikor reklámozták az első részt,mondtam-na ezt biztos nem nézem-aztán nicsan,megnéztem az első részt,és a többit is,érdekel!Hát nem cikibb,mint a az éjjel-nappal a sok kisebbségivel,akik piálnak,meg kurn@k csak
2013. jún. 2. 00:24
 6/32 anonim válasza:
100%
Meg fogja ölni,de nem azért,mert a húgába lett szerelmes.
2013. jún. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
7%

hátast dobok

inkább vízipók N

2013. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
32%
nem fogja megölni, későbbi részekben még együtt is lesz a húgával!
2013. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Szerintem tök izgalmas:Dszerintem mindenkinek van egy-két ciki dolga,szokása.akkor meghal,vagy mégsem?Szulejmán engedi,hogy a húgával legyen?de ha megöleti,azt miért teszi?
2013. jún. 2. 00:51
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
#5 Attól még, hogy két szemét közül a kevésbé rosszat választod, ugyanúgy igénytelen maradsz, amikor az internet tele van sokkal értelmesebb sorozatokkal, és a TV-ben is mennek jobb műsorok, tehát nyugodtan nézhetnél valami mást is, ha arra lenne igényed. De neked úgy látszik erre van. Nekem mindegy mit nézel, csak legalább ne próbálj mentegetőzni... Meg ha már ennyire foglalkoztat egy ócska sorozat szereplőinek az élete, hogy GYIK-en kell kérdezősködnöd, akkor nagyjából mindegy is, melyik sorozatról van szó... Remélem azért ennél értelesebb dolgok is foglalkoztatnak.
2013. jún. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!