Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nézik, vagy látták már...

Akik nézik, vagy látták már későbbi részeit a Szulejmánnak, Szulejmán tényleg megöleti Ibrahimot, mert a húgába beleszeretett?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 00:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Igen... és leigázzák fél Magyarországot! R.ohadékok!
2013. jún. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy tudom, hogy azért öli meg mert Hürrem azt mondja szulejmánnak hogy, a Isztambul (vagy istentudja melyik ország) ellenségeivel szövetkezik Ibrahim. Amúgy ha érdekel a you tube-on beírod a keresőbe, hogy Muhtesem yüzyil, akkor egy csomó részt bead! Csak az a baj, hogy törökül... :( Viszont a lényeget letudod szűrni. Ha a keresőbe a Muhtesem Yüziyl mellé beírod asszem azt hogy 83. bölüm (Bölüm-rész) Akkor Ibrahim halálát is mutatni fogja
2013. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet lenne az a sorozat, csak tele van tárgyi tévedésekkel. Pl. II. Lajos királyt egy 40 körüli nagydarab emberke játsza, amikor 20 évesen belefulladt a Csele-patakba Mohácson. Nándorfehérvár bukásánál 15 éves nyüzüge volt.


Illetve Fortunatus Imre tevékenységéről sincs benne szó, aki a tényleges pénzügyi hatalmat gyakorolta a tinikirály Lajos helyett, ami végül Mohácshoz vezetett.

2013. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Amúgy megöletett az a szultán mindenkit, még a saját gyerekei közül is.
2013. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
Elveszi a szultán húgát, megcsalja a zolgálóval, gyereke születik a szolgától, később Hurem életére tör, eközben a szultán többször tömlöcbe veteti,le akarja fejeztetni, de majd csak a sorozat közepe felé(vége felé) öli meg árulásért.
2013. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudok videót nézni mobilról,azért kérdezem,mert a mostani ajánlójába mutatják,hogy hurcolják el Ibrahim-ot!Igen,azt én is olvastam,hogy sok valótlan dolog van benne
2013. jún. 2. 15:58
 17/32 A kérdező kommentje:
11.49-es,ha tényleg így lesz,nagyon durva!Megcsalja Hatiche-t?:o
2013. jún. 2. 16:03
 18/32 anonim ***** válasza:

Megcsalja Hatichét Nigar asszonnyal. De nem ezért kell maghalnia, hanem árulásért (annak gyanújáért).

Ibrahim halála pedig itt van:

http://www.youtube.com/watch?v=YHvL-Fpo

Saját fiát, Mustafát is kivégezteti, az meg itt:

http://www.youtube.com/watch?v=nRY_QV6bBkY

2013. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Micsoda fordulatok:o köszi szépen,majd öcsém netén megnézem,mert elindítottam a Mustafásat,és csak egy fél percig tudtam nézni,mert akadozik a net!Hát azért ezt nem gondoltam volna,hogy ilyenek lesznek benne
2013. jún. 2. 21:05
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen műsor? Mert a mai életről szóló műsorok sokkal jobbak... :) A Való Világ annyival jobb.-.- Komolyan nem értem... Ez megtörtént(majdnem így) Lajos király ábrázolásának tévedését kivéve. Szóval: Nem hiszem, hogy ez igénytelenség lenne, vannak akik szeretik.
2013. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!