Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nézik, vagy látták már...

Akik nézik, vagy látták már későbbi részeit a Szulejmánnak, Szulejmán tényleg megöleti Ibrahimot, mert a húgába beleszeretett?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 00:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hol tart, de egyébként nagyon a vége felé fog meghalni. A szultán küldi az embereit ilyen totál fekete cuccban és az éjszaka közepén fogják megölni a szobájában. A 83. részben azt hiszem. Addig még kavarni fog Nigárral, lesz is gyerekük, ebből is lesz baj azt hiszem stb... addig még sok rész lesz és tiszta izgi :D
2013. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is:Dés Szulejmán engedni fogja,hogy Hatice-vel legyen?Hürremmel mi lesz,?
2013. jún. 9. 22:40
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Még a legelső válaszolónak írom, h akkor mi a fr@ncnak írta be a keresőbe, h Szulejmán, ha azt mondod szar?
2013. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
a történelemben úgy volt, hogy engedik, hogy összeházasodjanak és gyerekük is lesz majd, Nigar csak később jön be a képbe, meg vele fura lesz a kapcsolata, hullámvölgyek és mindíg visszatér majd haticséoz, de ennyit tudok mondani kb, szerintem jobb, hgha megnézed majd :)) Hürremmel mi lesz? ezt hogy érted?
2013. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Hát a mostani előzetesben mutatják,hogy hanyagolni fogja Szulejmán Hürremet!Esetleg nem lesz rosszabb sorsa?
2013. jún. 11. 21:27
 26/32 anonim ***** válasza:
Hű hát ezt nem tudom... A kèsőbbiekben saját akaratából el fog menni, mert a szultán nem veszi feleségül. Az nem most lesz,de szerintem hürrem minDig eléri majd amit akar, ha rossz lenne a kapcsolatuk a jövőben, akkor nem Tudom , hogy miként ölethetne meg a szultànnal embereket a palotából. Ha harharagszik sztm az csak odeig-óráig fog tartani.
2013. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszi!Jó sok része lehet,ma már dupla rész lesz!
2013. jún. 12. 09:34
 28/32 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) màr vàrom a mai részeket.
2013. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
ÉNIS!!!:D
2013. jún. 12. 18:05
 30/32 anonim válasza:
És Musztafát miért fogja megöletni?
2013. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!