Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter és a halál...

Harry Potter és a halál ereklyéi 1? Két dolog

Figyelt kérdés

1. Amikor a kígyóval harcolnak mi az a világos szoba?

2. Lovegoodék után hogy kerülnek oda a halálfalók és ha már ott vannak Harryék miért kezdenek el futni, miért nem hopponálnak?


Olvastam a könyvet és abban máshogy van de gondolom annak is kell lennie értelmének ahogy a filmben van.



2013. jún. 19. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja a filmben? Mert a film baromság, ne keressetek benne logikát. A könyvben szerintem nem tudtak, küldtek rájuk valami rontást.
2013. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

7.válaszolónak:nem eshettek át muglikhoz mert az egy varázslófalu.

10.-nek: nem baki mert a könyvben írja h ha kimondják Voldemort nevét akkor az jelződik a miniszt. és lezárják a helyet h ne lehessen hoppanálni.

2013. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
azért nem hopponálhatnak mert az ellenőrzi a mágiaügyi minisztérium,könyvre nem igen emlékszem mert csak egyszer olvastam de az megmaradt hogy mért nem hopponálnak...
2013. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nem azért nem hoppanálnak, mert a minisztérium ellenőrzi... rengetegszer hoppanálnak. Lovegoodéktól azért nem hoppanálnak mert meg akarják mutatni a halálfaló minisztériumi embereknek hogy xeno nem hazudott és tényleg ott voltak, mert félnek hogy különben megölik Lunát. az pedig nem baki hogy nem hoppanálnak el a sátorból, szimplán csak nem tudnak a védőbűbájaik miatt.
2013. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!