Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen film ez a Megacápa az...

Milyen film ez a Megacápa az Óriáskrokodil ellen? Jövőhéten lesz a tv-be megakarom nézni ha érdemes.

Figyelt kérdés
A mikor néztem a online műsorujság félét,film alatt 1 komment volt és azt írta hogy életreszolo élmény volt.
2013. júl. 31. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod ezt a kérdést, akkor minden kétséget kizáróan a te szinted. Ajánlom!
2013. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én úgy emlékszem,hogy szar....elvileg,,aztán lehet keverem
2013. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó film, DVD-n is megvan, akinek pedig nem tetszik, nézze a hülye Discovery Channelt. :)
2013. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
xdddd hát ezek az Asylum filmek amiknél nem létezik borzalmasabb... ezerféle filmet csináltak amikor állatokat felnagyitottak ... volt amikor csak óriáscápa volt, meg egy félig cápa félig polip , meg csak a krokodil hihetelen sz*ar az összesxdd
2013. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A Kétfejű cápát is nézzétek meg, hatalmas film :DDD
2013. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
:DD
2013. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább nem nézem meg:)
2013. júl. 31. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!