Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok közt-ben Berényi...

A Barátok közt-ben Berényi Miklós hogyan úszta meg a felelősségre vonást András halála miatt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Valaki leírná pár mondatban, hogyan tették túl magukat ezen a családtagok, barátok és főként a rendőrség?

(Magamtól nem kérdeznék ilyen hülyeséget, csak egy barátomnak kell a válasz.)

2013. dec. 29. 16:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Berényi Miki egy szívtelen, kopasz idióta. Úgy úszta meg, hogy sok dellát virított Julinak meg nekem is, ennyi. Már is megbocsájtóbb az ember, ha pér millával jobban meg van támogatva jobbról-balról... Juli meg amúgy is régóta Attila fuvoláján játszott, így jól is jött neki, hogy szegény András, az agyonhordott barna zakók körönázatlan királya megzuhant egy cseppet (az Isten nyugosztalja). Nóra képviselte Miklós ügyét, Nórika azt hiszi miatta úszta meg, de az igazság, hogy magasztos személyem és nagy befolyásomnak köszönhetően (lefizettem a bírót) jobb belátásra tért az ügyészség és elengedték a vádakat bizonyíték hiányában.

A család meg úgy dolgozta fel, ahogy fent írtam, jót tesz az ember felkorbácsolt lelkének pár milliócska...

2014. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert már évek óta nem nézem a sorozatot. Valami fanatikus BK-néző leírhatná a választ pár mondatban :D
2015. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!