Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy a Doctor és Clara között lesz valami?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 00:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
#30: Az idő újraírható... amúgy meg honnan tudod, hogy nem volt sport? Clara lehet várandós, csak nem tud róla. De az amúgy is egy elég zavaros szál volt, Dannynél egyszer sem láttuk az ólomkatonát, pedig meg kellett őriznie, hogy a dédunokájához kerüljön. Mi van, ha Dannynak már korábban összejött egy poronty a fronton, akinek otthagyta ajándékba a katonát, és később ő, vagy az ő gyereke jön össze Clara valamilyen rokonával? :D
2014. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Végülis igen az idő újraírható... lehet hogy Orson Pinkből inkább majd Orson Smith lesz?... Jajj csak legyen már karácsony!! :)
2014. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

És még mindig nem derült fény az Orson Pink rejtélyre, wááá.


Christmas special SPOILER: Egyébként a kérdéshez visszatérve, megint erősödött a szerelmi-gyanúm: Mikor a Doki kérdezi az öreg Clarától, hogy senki nem ért fel Dannyhez, mi? Erre mondja Clara, hogy volt valaki de vele úgy se működött volna. Hoppácska! Vajon kire gondolt? Elég egyértelmű. Plusz észrevettétek, hogy kedvesebb lett vele a Doctor? Már nem ódzkodik annyira a testi kontaktustól :D

2014. dec. 28. 20:34
 34/34 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó kis rész volt ez a karácsonyi. És azóta még 3-szor megnéztem, most nézem 4-szerre :). Második esély, második fokozat... :) Szerintem tényleg nem Pink lesz Clara gyermeke.. (már ha lesz) hanem Smith :D


De ez a két ember.. te jóég!!! Ilyen kémiát!!!!! Mint amilyet ezek keten produkálnak egymással... ha nem tudnám hogy a való életben mindegyiknek van párkapcsolata azt gondolnám. hogy ők igazából egy pár. :) Szuperek!! És ez az évad, számomra nagyon jó volt. Végre komolyabb hangvételű, és felnőttesebb lett a sorozat. Jók voltak a korábbi évadok is, imádtam az előző dokikat is.. eddig Tennant volt a kedvencem.. de hát jött Doctor Capaldi, és kész beleszerettem.... :) Ő lett a kedvenc dokim, és az is marad az idők végezetéig, és azon túl. :)

2014. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!