Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy a Doctor és Clara között lesz valami?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 00:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
[link] Úgy látom nagyon pedzegetik ezt a kérdést mindenhol. Nos szerintem ebben a sorozatban semmi sem lehetetlen, főleg hogy kiderült, a Hold egy tojás. :)
2014. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

A Doktor és az útitársak közt sokféle dinamika volt már, szülő-gyerek, haver-haver, tanár-tanuló, viszonzatlan szerelmes-barát, szerelmes-szerelmes.


Valószínűleg időnként lesz valami, mert ez nem egy álszent gyereksorozat, nem hisszük el, hogy egy többezer éves lény mindenféle romantikus/testi kapcsolat nélkül él le évszázadokat.

De nem mindig hajlandó a másik fél vele utazni, vagy nincs is rá lehetősége (pl. Madame Pompadour esetében).

Amint kiderült, nem feltétlen kell humanoidnak lennie a másiknak, simán flörtöl egy dínóval is, a Tardissal is, stb.


Clara esetében én nem érzem ezt a dinamikát romantikus motiváltságúnak. Eleinte úgy tűnhetett, hogy lesz valami, Clara flörtölgetett vele (még mint dalek pl.).


Szerintem nagyon tudatosan választott a Doki új testet, és ez nem csak azért volt mert kicikizték a nemlétező szemöldökét és most durcából növesztett két bokrot oda.

Ez egyértelmű üzenet, hogy mindenkinek leessen, a Doktor nem a dilis de helyes szomszéd srác, nem keres ilyen jellegű kalandokat.

2014. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Elvileg önmagának akart üzenni az új arcával...
2014. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Hát az utóbbi rész után nem tudom mit gondoljak... De én nagyon nem úgy látom hogy Clara annyira oda lenne Danny-ért, valahogy "nem jön át", szerintem a bűntudata nagyobb, mivel állandóan hazudott Danny-nek, csak hogy a Dokival lehessen. Maradjunk annyiban, hogy a Doktor és Clara kapcsolata több mint különleges. Szerintem az eddigi legszorosabb ami a doktor és utitársa között lehetett. (oké Roseba szerelmes volt a doki, de valahogy az a kapcsolat sem volt ilyen mély).

Egy kis spoiler,azoknak akik még nem látták a 11-részt:



Clara gyakorlatilag becsapta átejtette a Dokit, ő meg mindent megtesz érte hogy boldognak lássa! Mi ez ha nem szerelem... mondjuk elég különös formában.

2014. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a Doktor a szokásosnál talán erősebben kötődik Clarahoz, valószínűleg mert ő volt jelen a legutóbbi regenerációjánál, de nem hinném, hogy többet jelent neki, mint amit Rose jelentett a Tízesnek, vagy Amy a Tizenegyesnek. Clara "árulása" (oké, azért gondoljuk már végig, hogy milyen lelki- és elmeállapotban is volt, mikor megtette...) meg számomra inkább pont azt jelzi, hogy ő jórészt kiábrándult már a Dokiból és érzi, hogy Danny mellett lenne a helye, csak épp az életmóddal nem tud szakítani, amit a Doktor jelent. Az egész kulcsos mizéria épp azt jelképezte szerintem, hogy Danny mennyivel többet jelent neki, mint a Doktor. Valószínűleg nem véletlen, hogy épp Clara utolsó előtti epizódjában került rá sor (vagy lesz még a karácsonyi részben is?), bármi is lesz a következő részben, nem hiszem, hogy ezek után együtt maradnának.
2014. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, őszintén szólva nem tudom hogy mi lesz köztük, de szerintem már így is jól megvannak együtt, jó csapat. Nekem inkább az az érdekes, hogy alegeslegelső doki 1963-ból, is hasonló korú volt mint 12-es, és ha megnézed, az első doki, tényleg egy ilyen "leharcolt" nagypapa külsejű, ehhez képest Capaldi doki... hát... én Clara helyében letámadnám ;)
2014. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is nagyon szexi az új Doki :D Korkülönbség ellenére nekem jobban bejön mint a Smith vagy Tennant. Mondjuk rájuk eleve nem is jutott eszembe "úgy" nézni :D De hát Capaldi annyira zseniális és karizmatikus hogy elfelejteti az emberrel, hogy amúgy nem egy kimondott adonisz :D
2014. nov. 7. 10:44
 28/34 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=QlOBmjYkgqo


Ez szerintem tök jól érzékelteti kapcsolatukat az évad során... Jah spoiler!!!



Clara visszatér a karácsonyi részben. :)

2014. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

[link]


a karácsonyi részből..... hát aranyos kis sztori lesz. És szerintem nagyon aranyosak együtt.

2014. dec. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

De van itt még egy fontks kérdés: Most akkor mi van Orson Pinkkel?

Ugye ő elvileg Danny és Clara unokája, de Danny a tudjátok milyen "sport" az ágyban előtt meghalt.

2014. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!