Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hannibal nem erősíti meg a...

A Hannibal nem erősíti meg a hiteteket a vegetarianizmusban?

Figyelt kérdés

Ez a sorozat ( [link]

Akik nem nézték volna: Dr. Hannibal Lecter pszichopata kannibál, elegánsan elkölti áldozatai belsőrészeit, az emberi belsőségeket akár egy disznó szerveit, úgy eszi. Elegánsan, kifinomultan, természetesen.


Az egész sorozat látványvilága, filozófiája bennem valahogy megerősíti a hitet a vegetarianizmusban.

Én már régóta az vagyok, bár nem állatbaráti okokból, csak undorít a hús meg az állati belsőségek evése.


Ti hogy tudtok enni ezek után húst, májat, pacalt vagy akármi mást ami valaha élt?

Hiszen tetem!



2015. febr. 3. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Szóval első,te azért eszed a főtt húst,mert muszáj a szervezetnek,nem azért mert szereted?Istenem,ez hogy lehet? :))
2015. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

11. Főtt húst soha nem ennék. Egyszer vettem a számba, de majdnem elhánytam magam.

Csak a júl átsült húst tudom megenni öklendezés nélkül. De ott is vannak kivételek. Pl. mostanában azt vettem észre, a csirkemell is hányingert okoz. Nem tudom, hogy miért.

2015. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

5 Te aztán jó nagy sötét prosztó vagy "Eszik, alszik, párosodik. A többi mind csak körítés."


Az állatok fajtái pont olyan társadalmi vagy társas családi élőlények mint az ember.


Külön a rókákról olvastam kísérleteket ahol bebizonyították hogy ugyan úgy szórakoznak mint az emberek ,de az összes emlős és haszonállatot belevehetjük ,van ami ostobább de pl a marhák pont nem ,ugyan úgy átéli a tehén amikor elszakítják tőle a kicsinyét mit gondolsz mi a fék fszáért sír utána meg miért védelmezik saját gyerekeiket szinte minden emlős ,ember te komplett tanulatlan idióta vagy .


Nehogy már a négylábúkat hasonlítsd a növényekhez talán biológia órára se jártál? Hogy tudsz párhuzamot vonni egy emlős állat és egy növény élete közt . A növény nem lát nem hall nem fázik ,azzal hogy a beledbe kerül ugyan olyan láthatatlan marad a külvilág számára és a fájdalom érzékelésüket sem kéne egy kalap alá venni hús vér idegrendszerrel ellátott élőlényekkel.


És az sem igaz hogy az embernek elrendelten szüksége van húsra ,való igaz hogy ma már a kivegyszerezett földeken termő steril növényekben nincs kobalamin de a gyógyszeripar tart ott hogy a húsok árának a töredékéből vehetsz olyan dózist a patikában ami 20évre elegendő ha nem életfogytig mivel a máj tudja raktározni és adagolni a napi 1-2ug szükségletet.

2015. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12.

Úgy tudom a rákosok nem szeretik a főtt húst,vagy akármilyen húst,nem tudom ha igaz,de régen ezt hallottam,lehet hogy hülyeség.

2015. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14. Köszi, most megnyugtattál. xD
2015. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem pont ellenkezőleg, egy kis ihletet adott a sorozat, hoppá van egy kis dolgom... ;)
2015. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!