Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leírnátok a véleményeteket...

Leírnátok a véleményeteket hosszan ezekről a sorozatokról? Megéri őket nézni? (Lent)

Figyelt kérdés

Once Upon a Time

Sherlock

Merlin

Misfits

Shameless

Vámpírnaplók

Teen Wolf

A bárka



2015. júl. 28. 21:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az összeset végig néztem mindben van valami ami megfog. Ha szereted az ilyen misztikus mesés romantikus sorozatot akkor az once upon time alkalmas de egy idő után unalmassá fog válni.. A Misfits is misztikus különböző karakterekkel szóba jön a gyilkosság és a különböző képességek fiatal korú bünözőkről szól. A Shameless. IMÁDOM. Minden rész egyre izgalmasabb. Bemutat egy szükölködő családot akik a gettóban élnek hogy hogyan nőnek fel és milyen akadályokon mennek keresztül a Humoir nagyon ott van benne de szerintem ez a sorozat 16-26 év közöttieknek tetszhet nagyon. A Vámpírnaplók nkm nem tetszik mert túl misztikus és talán romantikus de kinek mi az esete. Teen Wolf. Ez is miztikus de sok benne a humor az elején unalmas de egyre izgisebb lesz. Gimisekről szól és arról hogy egyikük vérfarkas lesz. Sok rejtély és ismétlem humor van benne én szeretem. A Bárka. Misztiokus ezis de nagyon jó. A felhők felett 3 méterből a Hugo szerepel benne. És Babi legjobb barátnője is. Ebből se marad ki a humor bár kicsit kevesebb. Minden részben egy izgalmas akadállyal néznek szemben nagyon jó. Attól függ milyen tipusust keresel. Vagy szeretsz. Én elő sorban a Shamelesst tudom ajánlani meg még amit nem írtál de nagyon jó és ezekhez hasonló a Skins. Csak nézz be a leíráába meg talán egy részbe nekem tetszett.
2015. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Teen wolf! Világszám! Akár fiúnak / lánynak!
2016. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
EN rosszul vagyok a teen wolftol. Olyan amator szineszek vannak benne, es olyan gagyin adjak elo amgukat, hogy kajak mar gaz..
2016. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Vámpírnaplók

Nagyon jó sorozat. Őszintén ennél jobb sorozatot még nem láttam. Már harmadszor nézem végig és nem lehet megunni. Én igazából csak azért kezdtem el nézni mert megtetszett benne egy pasi (lan somerhalder) de már ha ő nem is lenne benne akkor is nézném. Ez a sorozat elhiteti veled hogy minden lehetséges. Vannak benne boszorkányok, vérfarkasok, hibridek, ősi vámpírok, hasonmások. Ugyan sok benne a halál és a gyász el lehet viselni. Nem tudom miért de a sorozatban szereplő vámpír Damon mindig elkövet valami baklövést. Vagy megöl valakit vagy csak megpróbálja. Mégis mindig kap még egy esélyt arra hogy jobb élő halott legyen.

2016. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyedül az OUAT-ot ismerem, de nagyon ajánlani tudom. Ha gyerekként szeretted a Disney és Grimm meséket, akkor ez igazán neked való. Kissé át vannak írva a mesék úgy, hogy felnőttek számára élvezhető legyen. Izgalmas, fordulatos, néha egészen lehidalok, csak lesek, hogy mi van. Viszont a mesék tanulsága, és gyermeki bája is megmarad.
2016. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A Vampirnaplok tenLeg egy eszmeletlen sorozat. En hatalmas sorozat fuggi vagyok, kb 35 sorozatot lattam mar, plusz azok, ami heti rendszeresseggel jonnek, de a Vampirnaploknal nincs jobb. Bar en Stefan (Paul Wesley) parti vagyok, de az egesz stabot imadom. Hihetetlenul a szivemhez nott a sorozat, a 8. evaddal most befejezik a tortenetet, a bucsuvideon kisirom a szemem akarhanyszor megnezem.
2016. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Once Upon A Time: Valami elképesztő a sorozat. Tele van váratlan eseményekkel, és folyton lehet izgulni, hogy mi fog történni. A színészek változóak, de a legtöbbjük nagyon jó, néhány karakter pedig egyszerűen fantasztikus, csak ajánlani tudom.

Merlin: Szerintem az is jó kis sorozat, bár azt nem láttam végig.

2016. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A Misfits nagyon jó sorozat. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Bár nekem a 4. és 5. évad már nem tetszett, az első 3 évad baromi jó volt.
2020. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Érdekes olvasni, hogy a Vámpírnaplók másokat is ennyire levett a lábáról. Mármint jobban, mint más sorozatok :) Én is sok sorozatot láttam már, és nagyon jókat(Game of Thrones, Stranger things, You stb), nem vagyok már fanatikus tini sem(25 vagyok), de a TVD úgy magával tud ragadni, hogy teljesen ráfüggök és hetekig nem érdekel semmi más. Számomra egy sorozat sem ér fel hozzá, de talán azért, mert bármelyik nő szívesen bújna a főszereplő bőrébe, akiért minden pasi odavan :D Az is pozitívum, hogy ebben a sorozatban nincs egy unalmas perc sem, mindig történik valami, folyamatosan leköti a figyelmet.
2021. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!