Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szülők! Ti hány éves kortól...

Szülők! Ti hány éves kortól engednétek a fiatoknak hogy South Park-ot, és Family Guy-t nézzen?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 20:31
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
88%
Mindkettot olyan 14-15tol de egy resszt nezzetek meg kozosen(lehetoleg legyen vmi nagyon extrem)es aztan beszeljetek meg h mire utal az adott resz, miert tortent az ami tortent. Es ajanld fel h ha vmelyik resz furcsa volt neki v nem ertette akkor megbeszelitek egyutt.
2016. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom

Én csak 13 vagyok ( augusztus végen 14) Es az osztalytarsaim 12-3 évesek Es mar rég néznek ilyeneket

Sőt !

2016. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok szülő, de azt tudom, hogy 10 éves lehettem, amikor először néztem/láttam South Parkot. Nagyon tetszett sokat nevettem a poénokon. Meg is értettem, hogy miről szól. Aztán ki maradt, kb 15 éves koromig. Volt olyan,hogy anyukámmal meg a bátyámmal együtt néztem. Ők is élvezték. A szüleim példáúl soha nem akarták megtiltani, hogy ilyeneket nézzek, ugyanis ha nem voltak itthon azt néztem amit csak akartam.

A Family Guy meg össze sem hasonlítható a másikkal. A társadalom kritikában megegyezik, de nem káromkodnak benne minden második percben. :D

Szerintem nem szabad eltíltani a gyereket az ilyesmitől, mivel akkor meg azért nézi majd, mert nem szabad. Ha meg megengedik, nem tartja majd annyira nézni. :)

Ezek a sorozatok nem teszik tönkre a gyerek lelkét.

Én most 21 vagyok és még mindig normális életet élek, nem lettem se bűnöző, se semmi hasonló. Holott, nem csak ehhez hasonló sorozatokat nézek, sokkal dúrvábbakat, és kevésbé elfogadottabbakat.

Példáúl Anyukámat egyáltalán nem érdekli, hogy mit nézek, mert tudja, hogy semmi köze hozzá. Apánál már más a helyzet, ő nem engedné, de már mindegy. Ő mindig bele szólt volna, de a vége az lett, hogy azt néztem amit csak akarok. És nem gátolt a fejlődésben. :)

2016. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Laci688 válasza:
100%
3-as válaszoló amúgy asszem a family guy 16+-os :D
2016. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
43%
Én 7 évesen néztem először.
2016. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%
A family guyt olyan 12 évesen, az semmi csak egy vicces és szerethető sorozat, kis társadalomkritikával és egy kis fekete humorral megspékelve, a south park 13-14 én 13 évesen kezdtem el nézni, és nagyon imádtam, megfogott a lényege
2016. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 álomvilág válasza:
80%
Family guy-t 9. évadig bármilyen korosztály nézheti,mert tanító jellege van.Utána már egy nagy rakás összehordott kakaós süti.
2016. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
61%
14 éves vagyok és én már 4-5 éve ismerem mindkettőt!
2016. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
36%

11 évesen kezdtem el a South Parkot, majd ledaráltam kb. fél év alatt, az újabb részekhez kellett egy kis tapaaztalat.


A family guyt is 11-2 körül néztem, de igazából azt màr vsak néha, mert attól a humortól már kikészülök.


Vannak 10 éves haverjaim, akik teljes értékű emberek, és imádják a South parkot.

2016. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Én south parkot 13 évesen néztem

Akkor már tudtam mindent és imádtam a sorit

2021. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!