Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Parkműsor...

Mi a véleményetek a Parkműsor című animációs sorozatról?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Battyam szereti nagyon...40 eves -_-
2017. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Szeretem, bár az utolsó évadot még nem láttam. Jól kifigurázza az utóbbi pár évtized tömegkultúrájának jelenségeit, és a szereplők is meglepően ki vannak dolgozva ahhoz képest, hogy mennyire elvont és komolytalan a sorozat.


Egyedül a sok nyálas szerelmi dráma nem jön be, meg annak sem örülök, hogy Amerikán kívül erősen cenzúrázottan vetítik. Pedig nem kisgyerekeknek, hanem minimum tinédzsereknek való rajzfilm, sőt rengeteg poén és utalás a még idősebb korosztálynak szól.

2017. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán az első 5 évadot imádtam nagyon, kedvelhetőek a karakterek, könnyedebb és vicces volt kb az összes rész, a szerelmes Margaret így Margaret úgy részek elég bénák voltak. Aztán ahogy mentek előre egyre morbidabb és elvontabb részek voltak amik már nekem annyira nem jöttek be, meg egy idő után unalmassá vált a folytonos "baromi nagy kavalkádot csináltunk, elpusztul az egész világ de a rész végére senkinek nem tűnik fel semmi" történet. Nagyjából 2-3 hét alatt végignéztem mind a 8 évadot. Az utolsó hármat már inkább másodlagos cselekvésként néztem pl rajzolás közben.
2017. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretem. 40F
2017. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!