Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Utolsó Jedik: ti...

Star Wars Utolsó Jedik: ti mit gondoltok a Snoke tróntermében lejátszódott eseményekről? (Spoileres kérdés! )

Figyelt kérdés

Rögtön az elején szeretném felhívni a figyelmet, hogy a kérdés meglehetősen komoly spoilereket tartalmaz a filmből, így aki még nem látta és érdekli, semmiképpen ne olvasson tovább!


Én most néztem meg, érdekes film volt, de a tróntermes jelenet előtt értetlenül állok. Hogy létezik, hogy csak így elintézték a legfőbb vezért? Még csak harcolni sem láttuk. A testőrsége az badass volt, azokat imádtam, de az hogy Kylo csak úgy kettévágja távvezérléssel, engem teljesen ledöbbentett. Nektek mi a véleményetek erről? Ti hogyan reagáltatok úgy az egész tróntermes jelenetsorra? A film maga tetszett amúgy nekem, nektek?



2017. dec. 28. 21:47
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Tetszett a tróntermes rész, nagyon is.


Snoke ékes példája (volt) annak, hogy mennyire elszáll az ember, ha kicsit nagyobb hatalmat ap a többinél. Kylot egy kis sz.a.rosnak tartotta nyilván, szerintem meg sem fordult a fejében, hogy ellenkezni mer vele. :D

2018. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!