Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A magyar filmesek miért csak...

A magyar filmesek miért csak nézhetetlen filmeket gyártanak?

Figyelt kérdés

Még a legsikeresebbnek kikiáltott filmek is mint az a szánalmas Üvegtigris, azok sem szólnak semmiről, hanem félfogyatékos idiótákat mutatnak be.


Arra gondoltam hogy azért volt ekkora sikere mert ezzel a semmivel tudnak azonosulni a nézők, mert ők is ekkora senkik,céltalan, nyomorult élettel.


2019. márc. 16. 12:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%

8. Hát te lehet, de mi, normális emberek nem...

Amúgy én se nézek magyar filmeket, de pár hónapja felkeltette egy az érdeklődésem és végül megnéztem, kifejezetten tetszett is. A címe Pál Adrienn. Kár, hogy nem csinálnak több ilyen filmet a magyar filmesek :/

2019. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%

Csak a Star Wars-t nem néztem, a többiből láttam párat, és fogalmam sincs miért van ez a nagy őrület, mikor kijön egy újabb rész, az emberek éjszakákat töltenek a mozi előtt, hogy tuti bejussanak, stb.

Fantázia... Ez aranyos.

Szerintem inkább én vagyok a normális ember, aki szereti a magyarokat, úgy, ahogy vannak. Még téged is. Pedig külföldön élek. Ráadasul Oxfordban, a kis Potter gyerek "hazájában". Csak kívülről láttam a helyszíneket. És lehet azért is állnak hozzám közel a magyar filmek, mert valóban azonosulok a karakterekkel. Bár amúgy, ha jobban belegondolok, lehet jobb lenni varázsolni.

Lehet céltalan senkinek nevezni ismeretlenül. De azért én is megnéznem, hogy ti mit értetek már el az életben.

2019. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Azért bírom, ha valaki azon van felháborodva, ha valaki a kevés információból alkot valami véleményt, aztán hozzádobja a többit, hogy jaj de kis buta vagy, hogy ezeket nem vetted számításba.

És senki ne jöjjön azzal, hogy ne ítélkezzünk. Emberi tulajdonság, built in dolog. Mindenki ezt teszi akár akarattal, akár tudattalanul.


Az angol magas paciról meg nagyon könnyű lefelé nézni "szerető" mosollyal. :)


Engem ne szeress. Én se szeretlek téged, meg semmilyen másik embert se. És szégyellem, hogy magyar vagyok.

Ha meg ennyire magyarmániás vagy, miért élsz kint? (: Ja, hogy sz-r az ország? Oh igen, az. És a selejtes magyar valóság is az. Nem akarom még filmekben is azt látni, legalább amíg nézek valamit kikapcsolódásképp, lássak mást, mint ami körbevesz.


Fú de elegem van az emberekből...

2019. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Én hazaköltözöm.

Te meg csak menekülj a valóság elöl. A te gondolkodásmódoddal tart ott az ország, ahol. Csak sipákolni, károgni, panaszkodni tudtok. És te magadat utálod, nem az embereket.

2019. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Ó igen, és ezért kellenek az ilyen nagy és világlátott emberek, hogy majd ti jól megmentitek az országot. Hogyan is...?


Egyébként ofkorsz. Én is ember vagyok, persze hogy utálom magamat _is_.


Remélem kényelmesen ülsz fent a nyeregben. :)

2019. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
43%

Amúgy a kérdésnek is mi értelme? Tudtok olvasni, értelmezni? Tipikusan a szidjuk az embereket, a magyarokat hétvégi előadás a gyakorin. "Szánalmas, senkik, céltalan, nyomorult". Ezeknek a kifejezések a használata nem épp egy IQ bajnoktól ered.

Az igazi érvekkel alátámasztott vitákat nagyon szeretem, de ez tipikusan úgy indult, hogy csak szidjunk valakit.

2019. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem akadnak jó magyar filmek is.


Például a nyomozó:

https://www.youtube.com/watch?v=8BIwzGwSTBY


Csak nincs túlreklámozva és az átlag embernek, átlag közönségnek jobban befogadható az Üvegtigris meg Mi kis falunk féle ökörködés.

2019. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy elég megnézni az amerikai adatokat:

[link]


Vagy a moziba jutó filmek listáját, naponta több új mozifilm jön ki:

[link]


Világviszonylatban készül évente több ezer ilyen-olyan minőségű film, szerintem jó ha 10-20 megmarad az embernek mint "jó film".

2019. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%

Általánosítással az a baj, hogy 1 esettel meg lehet cáfolni a kérdésben feltett állítást.


Liza a rókatündér.


Ennyi.


És akkor nem írtam le a kedvenceimet, csak egy jól sikerültet.

2019. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
45%
Argo1 ,2 nekem nagyon bejött meg a kontroll is. Ami még nagyon tetszett az az Egri vár volt (ez elég öreg film)
2019. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!