Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A magyar filmesek miért csak...

A magyar filmesek miért csak nézhetetlen filmeket gyártanak?

Figyelt kérdés

Még a legsikeresebbnek kikiáltott filmek is mint az a szánalmas Üvegtigris, azok sem szólnak semmiről, hanem félfogyatékos idiótákat mutatnak be.


Arra gondoltam hogy azért volt ekkora sikere mert ezzel a semmivel tudnak azonosulni a nézők, mert ők is ekkora senkik,céltalan, nyomorult élettel.


2019. márc. 16. 12:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem Fábri Zoltán az egyik legjobb rendező valaha, de valamiért nem látom, hogy beszélnétek róla, vagy mondjuk Jancsó Miklósról, Szabó Istvánról, esetleg Tarr Béláról.

Lehet, hogy buták vagytok?

2019. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen igazad van. Régen a magyar film jó volt, de kb. a 2000-es évek óta iszonyat retek. És valóban nem szól semmiről, és egyetértek, hogy valószínű azért, mert a készítők is senkik, nyomorult, céltalan élettel. A Kontrollt hozták fel itt páran. Hát, lehetett volna belőle valami, de olyan, mint egy hülye videóklip, néhol meg túl van művészieskedve. Túl nagy a hanyattesés tőle. A többiről meg inkább ne is beszéljünk. Az Üvegtigris még a jobbak közé tartozik ráadásul. És akkor még nem beszéltünk az ún. művészfilmjeinkről, mert azok még ennél is aljábbak. Szóval igen, a 2000-es évek óta az összes magyar film szar. Kivétel nélkül.
2022. júl. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#5: Én se vagyok oda a Star Wars, Gyűrűk Ura, Harry Potter féle filmekért, de attól még ezt a szánalmas, nyomorult magyar "valóságot" se akarom filmen látni. Igenis a film egy mese, egy fantázia. Lehetne csinálni thrillereket, drámákat, kalandfilmeket, akármit, amivel lehet valamit adni a nézőnek. De ezeket a semmitérő szalonkomédiákat gyártani bűn.
2022. júl. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Annyira jó látni, hogy az ostobaság minden esetben hatalmas önbizalommal párosul.
2022. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!