Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Leaving...

Mi a véleményetek a Leaving Neverland-ről? (Michael Jackson)

Figyelt kérdés
Mennyire néztetek utána bármilyen más forrásnak?
2019. márc. 25. 22:56
1 2 3
 11/26 Tislerics Máté ***** válasza:

,,Csak nekem bűzlik rohadtul ez az egész?"


Peren kívül megegyeztek... Tehát ha a sértettnek igaza is volt, akkor a pénzéért cserébe megbocsájtottak Jekónak...


Ez is elég hajmeresztő azért....


(De nem akarok állást foglalni, csak agyalok... :D)

2019. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

@Tislerics Máté


Természetesen, ebben egyet értünk. Az hogy hagyták magukat lekenyerezni, ha tényleg valósak voltak a vádak, legalább annyira abszurd, mint egy olyan ügyben peren kívül egyezkedni, ahol a vádlott teljes bizonyossággal állítja hogy a vádak hamisak...


De most komolyan, ha Jackson végig tolta volna az egész ügyet és tételezzük fel tényleg ártatlan volt, akkor nem hagyott volna semmi nyitott kérdést ez ügyben. De ez így...

2019. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Arra miért nem válaszol senki,hogy miért 10 évvel a halálá utan pakolt ki ez a két srác?

Anno miért tagadták le mikor folytak a perek?.

Nem sajnáltam meg őket a filmben.Két felnőtt pasi beszél a gyerekkoráról és mocskolja be őt amikor már megvédeni sem tudja magát

2019. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%

"Arra miért nem válaszol senki,hogy miért 10 évvel a halálá utan pakolt ki ez a két srác?


Anno miért tagadták le mikor folytak a perek?."


A filmben ezekre a válasz mind részletesen benne van de mind egy... Megnézted egyáltalán?

2019. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is hiteles a film, s így még Jacko depresszióját is megértem...szerintem hasonló okok miatt kezdett inni és szedni gyógyszereket ő is, mint Wade és James..hisz ők is a gyerekeik hatására fogták csak fel, hogy ami történt az nem normális...szerintem Jackot is ekkor kezdte emészteni vmiféle bűntudat...

Amúgy Wade baromi sikeres ember (volt), biztosan nincs rászorulva a pénzre amit más úton, úgy is ha tovább hallgat is meg tud keresni. Sőt ezzel tényleg csak elzárja magától a lehetőségeket a munkára...Amúgy nekem Wade testvérei voltak még nagyon meggyőzők...a bátyja szemében a harag,amikor feleleveníti, hogyan tudta meg, mi történt, amikor elcsuklott a hangja amikor az apjáról beszélt...engem meggyőzött a film, előtte is voltak már kételyeim az ártatlanságával kapcsolatban,hisz ahogy a mondás is tartja nem zörög a haraszt.... de mindig elhittem azt, hogy mindenki csak a pénzét akarja.

2019. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
11# megint csak egy vélemény amit a filmből vettél ki.
2019. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%
Láttam a filmet, nagyon hatásvadász és egyoldalú. Most már 2 állításról is kiderült, hogy hamis, ami a filmben elhangzott. A Chandler ügynél a család akart megegyezni peren kívül. Wade Robson már nem igazán volt sikeres. Érdemes elolvasni a Jacksonaktákat, az tényleg hiteles.
2019. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Egy kamufilm amiben normalis hazugsagokat se tudtak kidolgozni.

(pl.:

Az anyja azt mondta, hogy ugralt oromebe 2009be MJ halalan (Nagyon empatikus...) mert hogy "nem tud tobb gyereket molesztalni" de James (vagy mi a neve) 2013ban mesélte el az anyjának.


Azt mondtak korul van metélve, de a halottkém jelentése szerintem nem volt.


Azt is mondta, 87 decemberebén vagy januárjában zaklatta őt szexualisan. Michael Jackson ebben a hónapban Japánban volt a Bad Tournen.


Olyan Neverlandi helyszínek hangzottak el, ami a szexualis zaklatáshoz volt köze (88-92) ami csak 95-96ban épültek. )

2019. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

@12:06



Még szerencse hogy te ott voltál minden egyes cselekménynél és minden egyes helyszínen, és 100% hitelességgel tudod kijelenteni ezeket.


Ja hogy nem.


Így kb a cáfolataid is pont annyit érnek hitelességen, mint a Jackson ellen felhozott vádak.

2019. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy valami hibádzik ebben az egészben.


Ha Jackson tényleg ártatlan volt az egészben, akkor miért tejelte le hatalmas vagyonokkal a szülőket hogy álljanak el a vádemeléstől ahelyett hogy a törvény előtt bizonyította volna az ártatlanságát?


"Túl sokba került volna a pereskedés"


Egy dollármilliárdos popsztárnak? Ne nevettessük már ki magunkat.

2019. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!