Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Leaving...

Mi a véleményetek a Leaving Neverland-ről? (Michael Jackson)

Figyelt kérdés
Mennyire néztetek utána bármilyen más forrásnak?
2019. márc. 25. 22:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

@13:41


Gond az, hogy olyan forrásokból olvastam, amik hitelesek.

Filmeben is voltak benn dolgok. Az, hogy te nem tudod értelmezni, hogy MJ ártatlanságáról írok, az a te bajod.

2019. aug. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha molesztált téged egy híresség 20 évvel ezelőtt, arról miért csinálsz egy 4 órás doksi filmet, amik olyan jelenetek vannak, ami nagyon manipulált. Egy interview-ben is elmondható, hogy ez történt, de abból nem jönne nagyon a pénz.


Csak a pénzről szól, ami gusztustalan, akik nem járnak utána, azok meg elhiszik, de nem azzal van a gond, hanem mindenfélét összehordanak róla. Tipikus hullagyalázás. Aki nem tudja magát megvédeni abba belerúgunk, tipikus emberi szokás.


Egyébként semmit nem találtak MJ ellen. Se az FBIosok (házkutatáson)se a pszichológusok, senki... De az ártatlanságára több a bizonyíték. Lehet mondani, hogy lefizette, de 200-300 embert? :D

93-as ügynek semmi jelentősége. Hangfelvétel bizonyította, hogy tönkre akarja tenni az apa MJ-t. Én is a peren kívüli megegyezést választottam volna, nem kellene a cirkusz, főleg azért, amit el se követtem.

2005-ös perben meg a Garzinó (nem tudom pontosan) család meg mindenkire rászált, kik segítettek a gyereken, ez több híresség mondta.


Meg még valami, a bíroságon annó azt mondták, hogy MJ nem zaklatta őket. Ennyi a hiteleségükről.


Bye

2019. aug. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ezeket érdemes megnézni


[link]

Az igazság Michael Jackson-ról



[link]

Michael Jackson ártatlan - A média manipulálni akar!


[link]


[link]


[link] robsonrol



[link]

Neverland Firsthand Investigating the Michael Jackson Documentary [Magyar felirattal]


[link]

2019. aug. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2019. aug. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni ezeket


[link]


[link]


[link]

2019. aug. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
2021. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!