Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 steam kód?

Gta 5 steam kód?

Figyelt kérdés

Steamen megvásároltam a játékot, de a kód amit adtak hozzá nem működik, azt írja ki hogy már használva van...

A Rockstar gamesbe hiába akarok belépni, ott a minijátékkal szopok már vagy félórája és nem enged be!

Fizettem ezért a szarért!

Elnézést a nyelvezetért de nagyon felbosszant!

Láttam neten ilyen oldalakat amik stream kulcsot adnak, azok legálisak és van egyáltalán közük a steamhez? Ezekre gondolok.

[link]

Ha nem, ilyenkor mit lehet tenni?



ápr. 9. 21:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%

Ha megvetted és egyből aktiválni akartad, akkor túl gyors voltál. Meg kell várni amíg befejeződik a letöltés, elindul a játék, és az első indításnál kéri a kulcsot. Addig nem történik meg a profilok összekapcsolása, ezért írhatja hogy érvénytelen a kulcs. Vagy azért, mert a Social Club weboldalon akarod aktiválni a Steames kulcsot, amit viszont csak a kliens fogad el.


Külső oldalról venni nagyobb kockázat, szürkepiaci forrásból (G2A, Kinguin) lopott kulcsot is vehetsz. Ha azt bevonják, törlődik a játék a fiókodról és a pénzed is elment.

ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Mindent szépen sorjában csináltam, mégse fogadja el...

Social clubba nem írtam semilyen kulcsot.

Találtam maygar forgalmazót is, az is ilyen szürkepiaci forrásból árulhatja?

[link]


A pénznek ígyis annyi :,( több mint 14 napja vettem, de eddig nem tudtam letölteni, és még csak nem is játszottam vele, a letöltési időt is játéknak írja a steam...

Köszönöm segítséged

ápr. 9. 22:46
 3/37 A kérdező kommentje:
Ha a kulcsot nem fogadja el, más megoldás van erre a problémára?
ápr. 9. 22:56
 4/37 anonim ***** válasza:

Ez a 6000+ forint majdnem 20 dollár. A Rockstar saját áruházában van, hogy 10 dollárért is adja a játékot, azon többet lehet spórolni. Másrészt ha Steam kulcsot veszel akkor azt egy másik profilba kell regisztrálni, és ha valamiért megint nem fogadja el, akkor ismét kidobott pénz.


Ha a neten nem találsz hasonló problémákat és megoldást, akkor mindkét szolgáltató supportjánál meg kellene kérdezni, hogy ez micsoda. Steam-en is lehet hibajegyet beküldeni a játékkal kapcsolatban. Vagy a játék közösségi fórumán létrehozni egy beszélgetést, és megkérdezni hogy ez mi lehet (ott többen láthatják, akik találkoztak már ilyennel).

[link]

ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%

A legtöbb kulcsos oldal eléggé kockázatos. Nagy eséllyel lopott kulcsot fogtál ki. Ez van, pech. Ez az ára hogy külső oldalról próbálod venni.


Megbízható kulcsos oldalak:

Eneba

Instant Gaming


Minden más 50-50% hogy átb#sznak és bukod pénzed.

ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
67%
Miért szarakodik valaki ilyenekkel mikor a játék Steam-en jelenleg is akciós. Kemény 15€-ért vesztegetik.... Ez már fillérbaszás..
ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
40%

#6: ha elolvasod a kérdést a címén túl is, akkor ott vette meg és nem működik. Mondjuk én annak járnék inkább utána, ha már meg lett véve egyszer.


Mi az a "minijáték"? Ha valami reCAPTCHA kódra gondolsz és folyamatosan újratöltődik, ott a VPN használatot nem szokták szeretni az oldalak.

ápr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%
#7 Steam-en nem kapsz kódot, hanem első indításnál össze kell kapcsolnod RG fiókodat Steam-el.
ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
#7 Pontosan. Közvetlen vásárlás esetén, Akár Steam,Rockstar NINCS KÓD. Azt csak kulcsos oldalak esetében kapsz.
ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítségét.

Megpróbáltam újra:

1, csináltam egy úgy steam fiókot, e-maillel

2, megvettem a játékot

3, letöltöttem, telepítettem, ÉS! pontosan követtem minden utasítást, amíg a k*rva rockstar nem kért valami kódot amit elvileg e-mailben kapnom kellett volna az új fiók regisztrálásnál, de ilyet sehol sem találtam....

Nem is engedett be a játékba a rockstar launcher a kód nélkül...

A lényeg, visszaigényeltem a pénzt vissza is kaptam.

Nem szeretném ha balf*sznak néznétek, de eddig akármilyen játékot vettem steamen, és kért esetleg kódot, ott ilyen probléma nme merült fel!


Még egy kérdésem lenne hozzátok. Nagyon szeretnék játszani a játékkal.

Tudtok olyan torrentet amivel le tudom tölteni a játékot, crackel mindennel?

ápr. 10. 10:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!