Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 steam kód?

Gta 5 steam kód?

Figyelt kérdés

Steamen megvásároltam a játékot, de a kód amit adtak hozzá nem működik, azt írja ki hogy már használva van...

A Rockstar gamesbe hiába akarok belépni, ott a minijátékkal szopok már vagy félórája és nem enged be!

Fizettem ezért a szarért!

Elnézést a nyelvezetért de nagyon felbosszant!

Láttam neten ilyen oldalakat amik stream kulcsot adnak, azok legálisak és van egyáltalán közük a steamhez? Ezekre gondolok.

[link]

Ha nem, ilyenkor mit lehet tenni?



ápr. 9. 21:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

#20 vagyok. Ez lemaradt.

Te esetedben ezeket kell nézni, nem amit te linkeltél kérdező:


https://www.youtube.com/watch?v=LPSmXnkGTFY


[link]

ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

#20

Persze, az új játékhoz új gmail fiókot is csináltam, amihez természetesen új rockstar fiókot regisztráltam.

A régi steamen nem kellett kínlódjak ezzel a rockstar kóddal (vagy mivel). Ott viszont a steam nem engedett be. Mert a kódra azt írta ki hogy már használták, holott sehova nem írtam be ez előtt, és még a steamen se néztem meg...

ápr. 10. 18:57
 23/37 anonim ***** válasza:
29%

Ha az előző kódot is kulcsot oldalon vetted akkor bizony lopott volt. Ezért írta hogy már "használatban" van.

Illetve nem tudom ez mennyire hiteles infó, de úgy hallottam hogy RS kliens és Steam fiókod email-je nem lehet ugyanaz, mert abból is geb#sz lehet. Ismétlem nem tudom ez Mennyire VALÓS infó/tény. Nekem külön email-en van a RS és a Steam is, így engem ez nem érint.


Lehet meg kéne nyisd steam-ből játékot és onnan regisztrálni 1 új RS fiókot amikor linkelni akarja hozzá. Szerintem ez lenne legtisztább.

ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
73%

#20 Olvasd el mégegyszer a kommentet amire válaszoltam.

"Tudtok olyan torrentet amivel le tudom tölteni a játékot, crackel mindennel?"


#23 Ez teljes mértékben hülyeség. Mindig is ugyanazt az emailt használtam minden klienshez és sosem volt vele probléma.

ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

*24

Nem vettem még kódot sehol, és nem is szándékozom eztán sem.

Azt a kódot a steam adta a játékhoz.

Viszont, a két kliens ugyanazon az email-en van...

ápr. 10. 19:51
 26/37 A kérdező kommentje:

*25

Megcsináltam a megerősítést, de utána sem kaptam semilyen megerősítő kódot, amit be kéne írni a kliensbe.

ápr. 10. 20:02
 27/37 anonim ***** válasza:
67%
#25 Mint korábban is mondtam, a Steam SOHA de SOHA nem ad kódot játékhoz, hanem össze kell kapcsolni a fiókot. A két kliens lehet ugyanazon az emailen.
ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
A kód alatt termékkulcsot értettem
ápr. 10. 22:26
 29/37 A kérdező kommentje:
A steam részéről
ápr. 10. 22:27
 30/37 anonim ***** válasza:
30%
#28 #29 Tudom mit értesz alatta, de a Steam soha nem ad kódot játékokhoz. Megveszed és bekerül a könyvtáradba. Utána telepíted és első indításnál elindítja a Rockstar Games Launchert. Ott be kell jelentkezned és meg kell erősítened, hogy hozzá szeretnéd kapcsolni a játékot ahhoz a fiókhoz.
ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!