Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 steam kód?

Gta 5 steam kód?

Figyelt kérdés

Steamen megvásároltam a játékot, de a kód amit adtak hozzá nem működik, azt írja ki hogy már használva van...

A Rockstar gamesbe hiába akarok belépni, ott a minijátékkal szopok már vagy félórája és nem enged be!

Fizettem ezért a szarért!

Elnézést a nyelvezetért de nagyon felbosszant!

Láttam neten ilyen oldalakat amik stream kulcsot adnak, azok legálisak és van egyáltalán közük a steamhez? Ezekre gondolok.

[link]

Ha nem, ilyenkor mit lehet tenni?



ápr. 9. 21:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Gondolom a hitelesítő kódot kérné a kliens. Meg is kell erősíteni az email címeket.


Nekem gond nélkül beaktiválta a gta-t a rockstar kliens. Igaz én közvetlen oda vettem kódot. De steam sem atomfizika. Ha nincs kód email-be akkor kérd a kód újraküldését.

ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy nem tudom mi a f#nak kellett még 1 steam fiók ehhez... Tán az elsőt bannolták csalás miatt? xD Mert ha nem akkor nem értem mire a 2. fiók.
ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

11

MInden email meg volt erősítve, de nem a klienssel volt a gond, hanem a rockstar felületével, mert oda kellett volna valamilyen kódot beírni.

Amit elvileg a fiók megerősítésekor küld a rockstar, de nem találtam az email fiókban semilyen kódot.

A steam kliens kódját közvetlen a játék előtt kell megadni, de ha a steam kódot írom a rockstar launcherbe, akkor a játék nem fogadja el!


12

Azért kellett az új fiók hogy újra meg tudjam venni a játékot, mert az eredeti fiókból ha törlöm is, és később újra megvenném (ennyire hülye azért nem vagyok), akkor sem kapok hozzá másik kódot

ápr. 10. 11:44
 14/37 anonim ***** válasza:

#13


Spam mappába is nézted a leveleket? Illetve ez tudom hülye kérdés lesz és lenézni sem akarlak vele, szóval ne értsd félre kérlek. Ugye Gmail.com-os címet adtál meg? Mert a gmail.hu,citromail.hu meg minden .hu-s cím a mai világba már sz#rt sem ér ilyen kliensekhez(meg sehova máshova sem). Szóval ha nem gmail.com címed van akkor az okozhat próblémát ilyen téren hogy x-y levelet nem kapsz meg, még spam-be sem.


Ami az "új" kódot illeti, nem is kell. Steam-be meg tudod nézni a vásárlásnál. Lekéred a vásárlás adatait steam-be, azon a részen ahol a visszatérítést is szoktad. csak számla ellenőrzése vagy vétel ellenőrzése vagy valami ilyen opció van ott. Azt lesd meg hátha. Én már vettem olyan játékot ahova Ubisofthoz és EA-hoz kellett csatoljam fiókom, vagy más mmo-nak a saját fiókját, de még ilyet sose tapasztaltam amit most te.


Viszont amit írtam előbb mindenképp a spam mappát nézd meg az email címedbe.

ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Kedves 14.

Az emailem természetesen gmail.com, és néztem a spam mappát is.

Azt a kódot tudom hogy a játék előtt közvetlen kell megadnom.

De ahogy írtam is, odáig el se jutok mert a rockstar launcher nem enged tovább enélkül a kód nélkül...

De ha oda írom be a steam-es kódot, a játék nem fogja elfogadni...

Erre gondolok:

[link]

ápr. 10. 18:08
 16/37 A kérdező kommentje:
Ezen nem tudok túl jutni...
ápr. 10. 18:10
 17/37 A kérdező kommentje:
Akárhányszor kilépek ebből a szar, felületből és próbálom a steamről indítani, akkor is feldobja, és kéri azt a rohadt kódot...
ápr. 10. 18:23
 18/37 anonim ***** válasza:
60%
#10 Két lépcsős azonosításhoz küld kódot arra az email címre amit megadtál RG-re való regsztráláskor. Nekem gond nélkül megjönnek ezek az emailek mindig. Lopásban nem tudunk segíteni.
ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

10

Nem loptam a játékot, tényleg a steamen vettem!

De én nem kaptam ilyen levelet.

ápr. 10. 18:36
 20/37 anonim ***** válasza:
27%

#18 Milyen lopást magyarázol? Mit szívtál? A kérdező MEGVETTE a játékos és ott vannak gondok... -.-"



Kérdező. Gondolom természetesen ÚJ rockstar fiókot is csináltál az új steam mellé? Azaz nem a régi RS fiókhoz próbálod/próbáltad társítani az új steam fiókot? Szerintem nem ez történt, de meg kell kérdezzem hogy minden hibaeshetőséget kizárjunk a képletből. Illetve screenshot-ot tudsz küldeni a pontos hibáról? nyilván magát a "cd kulcsot" kitakarva ha netán látszódna, mivel ha látjuk pontosan mi és hol a geb@sz akkor pontosabban tudunk segíteni. Amit linkeltél az csak a "tutorial" a kód aktiválásához RS kliensbe. Viszont te STEAM-en vetted így ez téged nem érint. Ez engem érintett mert én vettem anno kódba közvetlen RS kliensbe és meg kellett adjam.

ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!