Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 steam kód?

Gta 5 steam kód?

Figyelt kérdés

Steamen megvásároltam a játékot, de a kód amit adtak hozzá nem működik, azt írja ki hogy már használva van...

A Rockstar gamesbe hiába akarok belépni, ott a minijátékkal szopok már vagy félórája és nem enged be!

Fizettem ezért a szarért!

Elnézést a nyelvezetért de nagyon felbosszant!

Láttam neten ilyen oldalakat amik stream kulcsot adnak, azok legálisak és van egyáltalán közük a steamhez? Ezekre gondolok.

[link]

Ha nem, ilyenkor mit lehet tenni?



ápr. 9. 21:27
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Én is értem amit te modasz #30

Összekapcsoltam a klienseket, fiókokat

De ehhez én kaptam, cd kulcs, vagy termékkulcs.

Jobb klikk a jatékra -> kezelés -> CD kulcsok

Ott kell lennie.

[link]

.

De még mindig ott tartok, hogy olyan emailt nem kaptam, amiben az rohadt RS kód vagy kulcs van!

Hiába lépek ki, és zárom be az RS klienst, és indítom a steamből a játékot...

Akkor is megnyitja az RS launchert, és nem enged tovább míg be nem írom oda is a kódot.

[link]

Erről beszélek!

ápr. 10. 22:55
 32/37 A kérdező kommentje:

[link]

Ehhez nem kaptam semmi olyan emailt a rockstartól amiben le van írva ide mit kell írni, ezzel nem tudok mit kezdeni, nem tudom milyen kód kell oda...

ápr. 10. 22:58
 33/37 anonim ***** válasza:
Zárd be az RG klienst teljesen és nyisd meg újra. Jelentkezz be és nézd meg, hogy bal oldalt milyen játékokat látsz.
ápr. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Erdemes lenne, ha nem random forumokon kerdezgetnel, hanem a Rockstar Supportjan.
ápr. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

#33

Csak a Gta V látom, semmi mást

ápr. 11. 08:53
 36/37 A kérdező kommentje:

#34

A google chromeban nem tudok belépni a weboldalra, a bejelentkezés után fekete képernyőt látok csak, és ha újra frissítem az oldalt, visszadob a bejelentkezéshez...

Így a rockstar supportja fele is csak ma tudtam jelezni ezt a problémát, ma reggel opera miniből be tudtam lépni.

ápr. 11. 08:56
 37/37 anonim ***** válasza:
#35 Ha látod a GTA-t akkor indítsd el onnan.
ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!